کد خبر: 1023617 A

شهردار سبزوار در پاسخ به ایلنا :

شهردار شهر سبزوار عملکرد مجموعه مدیریت شهری را مثبت ارزیابی کرد و گفت: شهرداری سبزوار هیچ‌گونه حساسیتی در خصوص ارائه گزارش‌های مالی شهرداری به خبرنگاران ندارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سید علی کوشکی شهردار سبزوار در نشست خبری با اصحاب رسانه، در پاسخ به سئوال ایلنا درخصوص اینکه یک شهردار برای ادعای موفق یا ناموفق بودن به چقدر زمان نیاز دارد و آیا خود را شهردار موفق می داند یا ناموفق، با بی پاسخ گذاشتن بخش اول سئوال، گفت:برای دانستن این که آیا بنده موفق بوده‌ام یا خیر دیگران باید نظر بدهند، اما از نظر من مجموعه مدیریت شهری باتوجه به اوضاع بد اقتصادی کشور ،تحریم ها و دیگرمشکلات عملکرد مثبتی داشته است.

کوشکی افزود: عملکرد مثبت مجموعه مدیریت شهری به واسطه دیده شدن خدمات در برخی محلات و همچنین ایجاد انسجام خوب برای حل مشکلات مالی سازمان است .  

شهردار سبزوار برای پاسخ به سوال دوم خبرنگار ایلنا درباره اینکه آیا این امکان  وجود دارد که گزارشات مالی شهرداری اهم از هزینه ها، درآمدها، تلفیق بودجه در اختیار عموم قرار گیرد، گفت: شهرداری سبزوار هیچ گونه حساسیتی در این خصوص ندارد و از فردا میتواند اطلاعات خواسته شده را در اختیار افراد متقاضی قرار دهد.  

اخیرا یادداشت‌های متعددی از اصحاب رسانه در اعتراض به فیش های حقوقی مدیران مجموعه شهرداری و همچنین عملکرد شهرداری‌ در رابطه با ساخت و سازهای غیرقانونی و غیراصولی، بی اهمیتی به بافت قدیمی شهر و ابنیه تاریخی، ماده صدشهرداری‌ها در برخورد قاطع با مالکان خصوصی و بساز و بفروشان و بسیاری از دیگر مشکلات در رسانه ها منتشر شده است.

بودجه شهرداری مشکلات مشکلات مالی تحریم ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر