کد خبر: 1022760 A

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز مطرح کرد:

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، گفت: دومین رویداد تجربه نگاری فعالان سواد رسانه ای کشور به میزبانی البرز به صورت آنلاین برگزار می شود.

به گزارش ایلنا از البرز، ناصر مقدم اظهار داشت: دومین رویداد تجربه نگاری فعالان سواد رسانه ای کشور با همکاری مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه مطبوعات استان البرز در روز چهارشنبه ۲۴ دی ماه برگزار می شود. 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز افزود: این رویداد به صورت مجازی و با همراهی سه استاد متخصص حوزه سواد رسانه ای، عبدالکریم خیامی، حمید ضیایی پرور و امیدعلی مسعودی برگزار خواهد شد.

مقدم گفت: این رویداد در سه محور حوزه سواد رسانه ای با عنوان تجارب موفق، ایده های برتر و توصیه های اجرایی برگزار خواهد شد.

وی اظهار داشت: کارگاه هایی با عناوین "ویژگی محتوای مطلوب در حوزه سواد رسانه ای" به استادی خیامی، "شیوه های تدریس موثر سواد رسانه ای برای نسل هزاره سوم" با استادی محمدصادق باطنی و "توصیه های اجرایی در حوزه سواد رسانه ای" با استادی حسن خجسته و سعید مدرسی برگزار خواهد شد.

علاقه مندان می توانند از طریق کانال های اینستاگرام و آپارات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز به نشانی  https://instagram.com/farhanghonarresanealborz و http://aparat.com/alborz.farhang.gov/live و کانال های اینستاگرام و آپارات مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نشانی https://instagram.com/itdmc  و http://aparat.com/itdmc ، دومین رویداد تجربه نگاری فعالان سواد رسانه ای کشور را به صورت آنلاین از ساعت 9 الی 17 روز چهارشنبه 24 دی ماه دنبال کنند.

انتهای پیام/
ناصر مقدم سواد رسانه ای مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر