کد خبر: 1022729 A

عضو شورای شهر کرج:

رئیس کمیسیون تلفیق شورای شهر کرج گفت: لایحه ترمیم حقوق کارگران فضای سبز و خدماتی شهرداری کرج برای سه ماهه سوم سال با در نظر گرفتن شرایط کنونی اقتصادی مصوب شد.

به گزارش ایلنا از البرز ، عباس زارع در یکصدمین جلسه کمیسیون تلفیق شواری شهر کرج که با حضور اعضا برگزار شد، اظهار داشت: لایحه ای در راستای جلوگیری از تضییع حقوق کارگران فضای سبز و خدماتی شهرداری مطرح شد که پس از تصویب نهایی در جلسه رسمی و تائید فرمانداری، به شهرداری ابلاغ خواهد شد. طبق مصوبه طی سه ماهه فصل زمستان 99 هر ماه مبلغ پنج میلیون ریال به عنوان رقم ترمیمی به فیش حقوقی کارگران فوق الاشاره افزوده شود.

وی بیان کرد: این مبلغ به صورت ترمیمی بوده و فقط طی ماه‌های دی، بهمن و اسفند سال جاری به حقوق این افراد از طریق شهرداری اضافه خواهد شد. همچنین مقرر شد که پیمانکاران عین مبلغ مصوب شده را بدون هیچ کسری به حقوق این افراد واریز کنند؛ مضاف اینکه شهرداری موظف به پیگیری واریز این مبلغ به فیش حقوقی این نیروها شده است.

به گفته رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج، تمام این مصوبات با هدف حفظ آرامش روحی، ثبات فکری و پیشگیری از تضییع حقوق کارکنان پیمانکاری صورت گرفت تا بستری مناسب برای ادامه فعالیت این قشر که نقش مهمی در ایفای وظایف مهم مدیریت شهری دارند، فراهم شود.

شورای شهر کرج شهرداری کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر