کد خبر: 1022571 A

پس از وقفه ای 4 ماهه؛

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان همدان گفت: نمایشگاه پس از تعطیلی چهار ماهه به دلیل شیوع کرونا فعالیت خود را با بیستمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و لوستر آغاز کرد.

به گزارش ایلنا از همدان، حمید گلی‌پور در جمع خبرنگاران افزود: در این نمایشگاه که با حضور ۳۸ واحد شرکت‌کننده از استان‌های تهران، البرز، اصفهان و همدان برگزار می‌شود، آخرین دستاوردها در زمینه مبلمان، لوستر و کالاهای خواب در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد.

وی با تاکید بر اینکه در این نمایشگاه اولویت ما بومی‌های استان همدان هستند، بیان کرد: با یک برنامه‌ریزی مناسب نمایشگاهی برگزار می شود تا در کنار حفظ سلامت مردم، اقتصاد مبلمان استان رونق یابد.

گلی پور درباره رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این نمایشگاه خاطرنشان کرد: تمام تلاش خود را برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌کنیم و به همین دلیل استفاده از اپلیکیشن ماسک در دستور کار قرار دارد.

وی ادامه داد: در صورتی که با استفاده از اپلیکیشن ماسک سلامت بازدید کننده‌ها مورد تایید قرار نگیرد از ورود آنها به نمایشگاه جلوگیری می‌کنیم.

به گفته وی بازدیدکنندگان از نمایشگاه می‌توانند از تاریخ ۲۱ الی ۲۶ دی‌ماه و در ساعت ۱۵ تا ۲۱ و در روز جمعه از ساعت ۱۰ تا ۲۱ به محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی همدان مراجعه کنند.

استان همدان اصفهان خواب ماسک همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر