کد خبر: 1022558 A

مدیرکل راه و شهرسازی استان خبر داد:

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان از آغاز ثبت نام مرحله سوم طرح اقدام ملی مسکن خبر داد و گفت: ثبت‌نام مرحله سوم طرح اقدام ملی مسکن از پنجشنبه ۱۸ دی ماه از ساعت ۱۰ صبح به مدت یک هفته آغاز شده است.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان، داریوش حسینی اظهار کرد: متقاضیان فاقد مسکن در شهرهای مریانج، رزن، قهاوند، کبودراهنگ، فامنین، فیروزان، برزول، دمق و گل‌تپه می‌توانند نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

وی افزود: این مرحله برای ثبت‌نام متقاضیان جدید در شهرهای فاقد ثبت‌نام در مراحل قبل و براساس ظرفیت‌های احصاء شده در ۹ شهر واقع در استان همدان شامل مریانج، رزن، قهاوند، کبودراهنگ، فامنین، فیروزان، دمق، گل تپه و برزول است.

حسینی ادامه داد: متقاضیان این شهرها می‌توانند از تاریخ بازگشایی سامانه که ۱۰ صبح روز پنجشنبه ۱۸ دی بوده است تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۲۵ دی با مراجعه به سامانه tem.mrud.ir نسبت به ثبت نام براساس شرایط اعلامی اقدام کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان در ادامه تصریح کرد: با توجه به محدودیت تأمین اراضی، پس از پالایش و احراز شرایط، متقاضیان نهایی به میزان ظرفیت احصاء شده از بین متقاضیان تأیید شده انتخاب خواهند شد.

 وی یادآور شد: در این مرحله که از طریق ارسال پیامک زمان آن به متقاضیان مشمول اعلام خواهد شد، متقاضیانی که به علت انتخاب شهر محل تقاضا، انصراف داده یا رد درخواست شده‌اند، می‌توانند در زمان اعلامی طی پیامک با مراجعه به سامانه طرح اقدام ملی مسکن نسبت به تغییر شهر محل تقاضای خود براساس شرایط اعلامی از سوی این وزارت در اطلاعیه‌های بعدی اقدام کنند.

حسینی در پایان خاطرنشان کرد: در این طرح، شرایط متقاضیان شامل تأهل، فاقد مالکیت مسکونی از اول فروردین ماه سال ۸۴، عدم استفاده از امکانات دولتی و تسهیلات یارانه‌دار در موضوع مسکن و همچنین سابقه پنج سال سکونت در شهر مورد تقاضا است.

استان همدان دی ماه راه و شهرسازی استان مسکن همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر