کد خبر: 1022513 A

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: تسهیل‌گری در روند خدمات رسانی به واحدهای صنعتی و تولیدی مستقر در این منطقه با هدف بهبود روند فعالیت و کسب و کار این واحد از اولویت های این منطقه است.

به گزارش ایلنا از البرز، نادر ثناگو مطلق با اشاره به راه اندازی سامانه پرداخت آنلاین برای تسهیل گری در روند خدمات رسانی به صنایع مستقر در پیام، اظهار داشت: به همین منظور اقداماتی از جمله راه اندازی پنجره واحد سرمایه گذاری با هدف تسهیل امور مربوط به صادرات، واردات و سرمایه گذاری و تمام مجوزهای فعالیت های خدماتی و نظارتی برای صادرکنندگان، وارد کنندگان و سرمایه گذاران در این منطقه راه اندازی شده است.

وی اضافه کرد: همچنین از دیگر اقدامات در راستای ارائه هر چه بهتر خدمات به صنایع مستقر در پیام، ایجاد سامانه پرداخت آنلاین برای این واحدها بوده که با درگاهی که به همین منظور راه اندازی شده واحدهای تولیدی در این منطقه برای پرداخت های خود دیگر مجبور به مراجعه به بانک نیستند.

ثناگو مطلق گفت: سامانه کسب و کار الکترونیک در منطقه ویژه اقتصادی پیام هم اکنون راه اندازی و واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در این منطقه با مراجعه به این سامانه می توانند پرداختی ها خود به منطقه از جمله هزینه اجاره زمین، ساختمان، سوله، انبارداری و هزینه هایی از این قبیل را از طریق این سامانه به صورت برخط پرداخت و دیگر نیازی به مراجعه به بانک ندارند.

وی ادامه داد: از دیگر فعالیت هایی که در آینده نزدیک با همین هدف در منطقه ویژه اقتصادی پیام اجرایی می شود، راه اندازی یک سامانه الکترونیکی دیگر است که در آن برای هر واحد تولیدی و صنعتی یک درگاه تعریف که در آن می تواند تمام مشخصات، نحوه فعالیت و روندکاری خود را به صورت برخط بارگذاری، ذخیره و بررسی کند.

ثناگو مطلق گفت: با راه اندازی این سامانه شاهد کاهش بوروکراسی اداری و تسهیل در روند فعالیت این واحدها خواهیم بود.

 

فرودگاه پیام البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر