کد خبر: 1022480 A

استاندار همدان :

استاندار همدان با بیان اینکه همدان در ۱۰ شاخص اجتماعی و فرهنگی رتبه ممتاز کشوری را کسب کرده است، گفت: همدان جزو امن‌ترین استانها است.

به گزارش ایلنا از همدان، سیدسعید شاهرخی امروز در شورای فرهنگ عمومی استان اظهار داشت: این امنیت حاصل فعالیت های خوب دستگاه‌های فرهنگی است و این روند باید تقویت شود. 

وی گفت: از ظرفیت شورای فرهنگ عمومی برای ارتقای شاخص‌های اجتماعی و فرهنگی باید بیشتر استفاده شود تا از جرائم و بزهکاری ها جلوگیری کنیم. 

استاندار همدان تاکید کرد: با توجه به عضویت کارشناسان متخصص در شورای فرهنگ عمومی می‌توانیم در این شورا برای مسائل و مشکلات مختلف جامعه نسخه های موثر بپیچیم. 

شاهرخی با بیان اینکه همدان دارالمومنین است و روی باورهای دینی و اعتقادات مردم باید کار شود افزود: این فعالیت ها باید کارکرد فراگیر هم داشته باشد. 

به گفته او ۳۵ دستگاه فرهنگی در استان وجود دارد و باید با سیاست های شورای فرهنگ عمومی همسو باشند تا بتوانند با لایه‌های مختلف جامعه ارتباط گرفته و مسائل و موارد آنها را بررسی کنند. 

استاندار همدان به اجرای پروژه های فرهنگی نیز اشاره کرد و گفت: این طرحها باید پیوست فرهنگی داشته باشند تا بتواند به نیازهای مردم پاسخ مناسب را بدهد. 

وی توصیه کرد: در پیوست نگاری از مشاوران با صلاحیت استفاده شود و شهرداری به این نکته توجه ویژه داشته باشد.

اجتماعی و فرهنگی شاخص مشکلات همدان سیاست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر