کد خبر: 1022419 A

مدیر کل دفتر امور شهری استانداری:

مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری قزوین گفت: بودجه سال آینده که توسط شهرداری‌های قزوین تصویب می شود باید بر اساس شرایط موجود باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، مصطفی صالحی در نشست شورای اسلامی شهرهای تابعه شهرستان تاکستان ضمن تاکید بر ارتقا و بهبود وضع شهرها در برابر خطرات ناشی از بحران‌های طبیعی و همچنین شیوع و همه گیری ویروس کرونا اظهار کرد: در بودجه سال ۱۴۰۰ ، شهرداری‌ها باید با توجه به شرایط موجود و در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی، الزامات و اولویت‌های بودجه را  تدوین کنند.

مدیرکل امور شهری استانداری در ادامه ضمن تاکید بر اهمیت بودجه در شهرداری‌ها بیان کرد: بودجه شهرداری باید در بردارنده برنامه دستیابی به اهداف به همراه پیش بینی مالی مورد نیاز باشد.

صالحی بر نقش و مسئولیت مهم و اساسی مدیریت شهری در ارائه خدمات پایدار و با کیفیت به شهروندان تاکید کرد و افزود: اصلاح فرآیندها و بهبود روش‌ها، کاهش هزینه های اداره شهر، توجه به عدالت در توزیع منابع و توجه به مناطق و محلات کمتر توسعه یافته، نقش بسیاری در نگهداشت شهر و تامین نیازهای شهروندان دارد و باید در تنظیم و تهیه بودجه شهرداری ها مورد توجه قرار بگیرد.

 به گفته وی، جهت دهی به منابع برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام شهری اولویت دار از موارد مهم در تهیه و تنظیم بودجه سال آتی است و بودجه شهرداری های استان قزوین باید بر اساس سیاست‌های اسناد بالا دستی، راهبردها و مقتضیات محلی تدوین شود.

استان قزوین بودجه شورای اسلامی شهرداری ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر