کد خبر: 1022107 A

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: ۱۲ محدوده معدنی دارای پروانه اکتشاف در خراسان جنوبی از طریق مزایده به متقاضیان دارای شرایط لازم واگذار می‌شود.

به گزارش ایلنا، عباس جرجانی گفت: این مزایده از روز واگذاری ۱۲ محدوده معدنی خراسان جنوبی از طریق مزایده عمومی پنجشنبه ۱۱ دی ماه ۹۹ آغاز شده و تا ساعت ۱۹ روز سه شنبه ۳۰ دی ماه ۹۹ ادامه دارد.

جرجانی افزود: این محدوده‌ها شامل مواد معدنی گچ، سنگ تزئینی، آهن، پلی متال، خاک صنعتی، مس و مرمریت است که از طریق مزایده عمومی به سرمایه گذاران جدید واگذار می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه شرکت کنندگان در مزایده باید دارای گواهی صلاحیت توان فنی و مالی لازم برای انجام فعالیت‌های معدنی باشند، افزود: سرمایه گذاران باید برای ثبت نام در مزایده به سامانه تدارکات الکترونیک دولت به آدرس www.setadiran.ir مراجعه کنند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی بر لزوم مطالعه دقیق شرایط و اطلاعات مزایده از سوی متقاضیان تاکید و بیان کرد: کلیه شرایط و مراحل شرکت در مزایده، فرم‌های مربوطه و اطلاعات اولیه مورد نیاز متقاضیان در پورتال سازمان صمت خراسان جنوبی به آدرس www.khs.mimt.gov.ir و کانال سروش سازمان به آدرس sapp.ir/skimto۹۷ بارگذاری شده است.

جرجانی گفت: انجام مزایده‌های معدنی و آزادسازی معادن و به دنبال آن ایجاد فرصت‌های سرمایه گذاری جدید در معادن و صنایع معدنی و همچنین تعیین تکلیف محدوده‌های معدنی راکد و غیرفعال در سال جهش تولید از جمله اولویت‌های مهم سازمان صمت خراسان جنوبی است.

خاک خراسان جنوبی سازمان صنعت معدن و تجارت سرمایه گذاری مزایده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر