کد خبر: 1022029 A

استاندار البرز:

استاندار البرز با عنوان اینکه طالقان در شرایط آبی است و سایر شهرستان ها در وضعیت زرد قرار دارند، گفت: طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا محدودیت تردد از ساعت 21 تا 4 بامداد همچنان استمرار دارد.

به گزارش ایلنا از البرز، شهبازی در حاشیه جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا که روز شنبه به ریاست رئیس جمهور به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، با اشاره به اینکه اخبار بسیار خوبی در نشست امروز وجود داشت، افزود: رئیس جمهور اعلام کرد که کمتر از یک ماه اخیر در کشور حدود 80 درصد از بستری ها و 70 درصد از فوتی های ناشی از کرونا کاهش پیدا کرده است.

وی با قدردانی از فعالیت های کادر بهداشت و درمان و مسئولان در البرز، ادامه داد: طرح های محله محور سپاه پاسداران در استان و همراهی های مردم و بویژه اصناف در البرز سبب شد که در چند هفته متوالی البرز روند کاهشی بسیار خوبی در شیوع کرونا داشته باشد.

شهبازی گفت: در خصوص واکسن نیز در این نشست مقرر شد که طبق اولویت بندی در 4 فاز نسبت به تزریق واکسن با رویکرد گروه های حساس، اقدام شود.

وی افزود: 2 موسسه بزرگ داخلی نیز در خصوص تهیه واکسن اقداماتی انجام داده اند که امید است هر چه سریع تر برای تزریق تولید و اماده شود.

استاندار البرز اضافه کرد: رنگ دیگری به مجموعه رنگ های میزان شیوع کرونا اضافه شد، در مناطقی که بعنوان آبی شناخته می شوند، تمامی فعالیت ها با رعایت دستورالعمل های بهداشتی آزاد است.

وی گفت: در البرز نیز طالقان در شرایط آبی است و سایر شهرستان ها در وضعیت زرد قرار دارند.

شهبازی افزود: طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا محدودیت تردد از ساعت 21 تا 4 بامداد همچنان استمرار دارد.

 

استاندار البرز کرونا در البرز واکسن کرونا محدودیت کرونایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر