کد خبر: 1021972 A

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی البرز:

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز گفت: مدیران حوزه صنعت با سعه صدر وقت بیشتری را برای حل مشکلات تولیدکنندگان بگذارند و با رفع موانع زیر ساختی باید شرایط برای ایجاد واحدهای صنعتی جدید و توسعه پایدار استان مهیا شود.

به گزارش ایلنا از البرز حمیدرضا عقاب نشین در حاشیه بازدید از  شهرک‌های صنعتی سمین دشت اظهار داشت: برای شتاب در روند توسعه پایدار این استان، توسعه شهرک ها و نواحی صنعتی، اقدامی موثر و تعیین کننده است و با سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی می توان در راستای تحقق جهش تولید گام های مهمی برداشت.

وی یادآورشد : در شرایط کنونی که یک شرایط خاص و ویژه و به نوعی در جنگ اقتصادی هستیم ، واحدهای تولیدی مستقر در شهرک های صنعتی بعنوان فرماندهان این جنگ نابرابر هستند و باید دغدغه های تولید کنندگان مرتفع شود.

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی البرز افزود: مدیران حوزه صنعت باید با سعه صدر وقت بیشتری را برای حل مشکلات مردم و بویژه تولیدکنندگان بگذارند و با رفع موانع زیر ساختی باید شرایط را برای ایجاد واحدهای صنعتی جدید نیز مهیا کنند.

وی گفت : در جنگ اقتصادی سنگرهای مورد هدف بخش تولید و صنعت هستند و ما مسئولان وظایف سنگینی داریم و با انسجام مدیریتی در حوزه صنعت می توانیم میدان دار این جنگ باشیم .

عقاب نشین افزود: استان البرز از ظرفیت‌های ویژه‌ای برخوردار است که ایجاد و احیای شهرک‌های صنعتی کمک بسیاری در شکوفایی این ظرفیت‌ها خواهد کرد.

 

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز حمیدرضا عقاب نشین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر