کد خبر: 1021928 A

مدیرکل راهداری اردبیل خبر داد:

مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاه ای استان اردبیل گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا تردد در مبادی ورودی و خروجی استان 29 درصد کاهش یافته است.

به گزارش ایلنا، کلیم اله وثوقــی در بازدید از راهدارخانه کجل در محور اردبیل سرچم عنوان کرد: به دلیل اعمال محدودیت های کرونایی در جهت مقابله با شیوع این ویروس محنوس شاهد کاهش تردد در 9 ماه گذشته هستیم.

عضو شورای اداری استان اردبیل با بیان اینکه 68 سامانه تردد شماری در محورهای مواصلاتی فعال است تصریح کرد: بیشترین تردد استان در مدت یاد شده به ترتیب در محور رفت و برگشت اردبیل آستارا با 6 میلیون و 623 هزار تردد ، اردبیل سه راهی سرعین و بالعکس 4 میلیون 893 هزار تردد و اردبیل مغان محدوده سه راهی صحـرا 4 میلیون و 333 هزار تردد به ثبت رسیده است.

دبیر کمیسیون مدیریت اجرائـی ایمنی حمل ونقل استان اردبیل میانگین سرعت در محورهای مواصلاتی را 71 کیلومتر بر ساعت عنوان کرد و گفت : بیشترین تخلف سرعت غیرمجاز 9 ماه گذشته استان در محورهای مشکین شهر کنگرلو – بران قره آغاج و سربند در محور پارس آباد اردبیل ثبت شده است.

وی با بیان اینکه در مدت یاد شده یک میلیون و 129 هزار تخلف سبقت غیرمجاز در استان اردبیل به ثبت رسیده گفت: محورهای اردبیل آستارا – سه راهی بیله سوار به بیله سوار و اردبیل آبی بیگلـو بیشترین تخلف سبقت غیرمجاز را داشته اند.

وثوقی از فعال بودن 135 سامانه هوشمند جاده ای در محورهای مواصلاتی استان اردبیل خبر داد.

 

تردد راهداری اردبیل کلیم الله وثوقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر