کد خبر: 1021832 A

مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی مطرح کرد:

مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی گفت: طبق قانون معلولانی که در واحدهای صنعتی و تولیدی مشغول به کار شوند از شمول قانون کار معاف هستند و سقف اعتبارات کارفرمایی طبق تبصره ماده ۱۶ از ۲۵۰ به ۲ میلیارد تومان افزایش یافته است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از نیشابور، حمیدرضا پوریوسف در بازدید از واحدهای صنعتی نیشابور افزود: در حال حاضر ۳۲ مرکز توانمندسازی برای مردان در مشهد وجود دارد و در این بخش مرکزی برای زنان وجود ندارد و برای ایجاد این مرکز نیازمند ۲ میلیارد ریال اعتبار در سال هستیم.

وی اظهار داشت: مرکز توانمندی و جامعه پذیری بانوان برای افرادی است که درمان اعتیادشان انجام و در اصطلاح پاک شده‌اند تا جامعه‌پذیر شده و دوباره به چرخه اعتیاد بازنگردند.

وی تصریح کرد: این افراد در این مراکز علاوه بر برخورداری از سرپناه تحت آموزش‌هایی برای توانمندسازی قرار گرفته و از خدمات متناسبی برخوردار می‌شوند.

پوریوسف اظهار کرد: شیوع کرونا مددجویان بهزیستی را نیز تحت تاثیر قرار داده و بهزیستی برای حمایت از آنها تسهیلاتی را که به مددجویان آسیب دیده از کرونا پرداخته است امهال کرده و تلاش داریم کمترین آسیب در این حوزه متوجه مددجویان شود.

بهزیستی خراسان رضوی قانون کار تسهیلات قرض الحسنه بهبود یافته
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر