کد خبر: 1021567 A

با تلاش شبانه روزی پلیس صورت گرفت؛

با تلاش شبانه روزی پلیس ۹ نفر از عاملان سرقت‌های به عنف و مسلحانه در سطح سیستان و بلوچستان دستگیر و ۱۵ فقره سرقت کشف شد.

به گزارش ایلنا، سردار احمد طاهری فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: پلیس آگاهی با همکاری دیگر رده های عملیاتی سطح استان در بررسی پرونده های سرقت های به عنف و مسلحانه، در یک هفته گذشته 9 نفر از عاملان این سرقت ها را شناسایی کردند.

وی افزود: در این راستا مأموران انتظامی در شهرستانهای "زاهدان"، "ایرانشهر" ،"سراوان"، "چابهار" و "خاش" با هماهنگی قضایی در عملیات های مقتدرانه این افراد سابقه دار را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی‌استان سیستان و بلوچستان افزود: علاوه بر کشف 2 دستگاه خودرو و یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه در بازرسی از مخفیگاه متهمان، 12دستگاه تلفن همراه و مقادیری وجه نقد مسروقه، 2 قبضه کلت کمری به همراه 15 قبضه سلاح سرد کشف شد.

سردار طاهری تصریح کرد: متهمان در بازجویی‌های به عمل آمده به یک فقره سرقت مسلحانه خودرو، یک فقره سرقت مسلحانه تلفن همراه، یک فقره سرقت به عنف منزل، یک فقره سرقت به عنف خودرو، یک فقره سرقت به عنف موتورسیکلت و 10فقره سرقت به عنف تلفن همراه اعتراف کردند.

تلفن همراه خودرو سرقت سیستان و بلوچستان شبانه روزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر