کد خبر: 1021360 A

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان:

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان با اشاره به نقش کلیدی کنترل و نظارت در حفظ آرامش بازار گفت: با نزدیک شدن به ایام پایانی سال تیم‌های بازرسی استان تقویت می‌شوند.

به گزارش ایلنا از همدان، ظاهر پورمجاهد امروز در ستاد تنظیم بازار استان اظهار داشت: بازرسی استان همدان کمبود نیرو دارد که با تامین منابع مورد نیاز این مشکل حل می‌شود. 

وی تاکید کرد: هرچه به ایام پایانی سال نزدیک می‌شویم نظارت بر بازار و کنترل قیمت ها اهمیت بیشتری پیدا می‌کند و این موضوع در اولویت ستاد تنظیم بازار قرار گرفته است. 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان گفت: در زمینه تامین و توزیع اقلام اساسی دستگاه های دیگر، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان را یاری کنند تا عرضه و تقاضا به تعادل برسد. 

پورمجاهد تقویت انجمن‌های حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان را ضروری دانست و گفت: این‌تشکل‌ها می‌توانند گره‌گشای بسیاری از مشکلات باشند و در سطح استان پشتیبانی می‌شوند. 

او خاطرنشان کرد: از بخش خصوصی به عنوان مباشر برای تامین و عرضه اقلام مورد نیاز استان استقبال می‌کنیم و اگر نیاز باشد تسهیلات بانکی به این افراد ارائه می‌شود. 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان گفت: تعاونی ها و اتحادیه ها بهترین گزینه شبکه توزیع هستند و باید از این ظرفیت های استان برای عرضه آسان و ارزان مایحتاج مردم استفاده کنیم.

تنظیم بازار سازمان صنعت معدن و تجارت استان کنترل و نظارت مشکلات همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر