کد خبر: 1021285 A

رئیس تعاون روستایی استان خبر داد:

رئیس سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی از افتتاح دومین روستابازار استان در شهر فریمان خبر داد.

به گزارش ایلنا از مشهد، ایرج ناصری ‌مقدم در این خصوص افزود: این بازار در زیربنای ۱۰۰ مترمربع با پنج غرفه و سرمایه‌گذاری یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال آماده‌سازی و تجهیز شده است.

وی با بیان اینکه نخستین روستا بازار این استان چندی پیش در مشهد افتتاح شد ادامه داد: ایجاد و راه‌اندازی اینگونه مراکز در مکان‌هایی انجام می‌شود که دارای انبار ذخیره‌سازی محصولات کشاورزی، سردخانه، واحدهای بسته بندی و فراوری، بازار فروش و توقفگاه خودرو باشد.

رئیس سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی گفت: در باراندازهای تعاون روستایی تمامی محصولات کشاورزی، باغی، صیفی و فرآوده‌های دامی استان یا تولید سایر استانها به صورت مستقیم از طریق شبکه تعاون روستایی و به قیمت مزرعه در معرض فروش گذاشته می‌شود.

وی با اشاره به اهمیت فعالیت و راه‌اندازی این روستابازارها افزود: طبق هدف‌گذاری انجام شده تا پایان نیمه اول سال آینده ۱۰۵ روستابازار در خراسان رضوی راه‌اندازی می‌شود.

ناصری مقدم ادامه داد: تامین مایحتاج مردم با قیمت مناسب و کوتاه کردن فاصله تولید تا مصرف از طریق عرضه مستقیم محصولات و حذف واسطه‌ها از اهداف و مزایای ایجاد و راه اندازی این بازارهاست.

خراسان رضوی خودرو سرمایه محصولات کشاورزی مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر