کد خبر: 1021253 A

معاون عمرانی استاندار:

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: کمیته مدیریت مصرف بهینه انرژی در استان قزوین باید با حضور دستگاه‌های مرتبط تشکیل شود تا بتوان جلوی اتلاف منابع و سرمایه‌های آینده کشور را گرفت.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، علی فرخزاد در ستاد حمل و نقل و سوخت استان قزوین، اظهار کرد: امسال به رغم اینکه دانشگاه‌ها، مدارس و بسیاری از فضاهای عمومی به دلیل شیوع کرونا تعطیل هستند اما باز مصرف انرژی بالا است و اولین کار در این زمینه باید فرهنگ سازی و اطلاع رسانی باشد.

معاون عمرانی استاندار اضافه کرد: باید کمیته‌ اطلاع رسانی با این ماموریت با حضور دستگاه‌های اطلاع رسانی در استان تشکیل شود و بتواند نقش خود را در کاهش مصرف استان طی ماه‌های آینده سال به خوبی ایفا کند.

فرخزاد افزود: مکاتبه با ادارات مختلف از شرکت گاز و برق و حوزه‌های نظارتی در خصوص کاهش مصرف انرژی صورت گرفته است و باید کمیته‌ای برای نظارت و پایش در این زمینه با گشت‌های مشترک تشکیل شود.

 وی گفت: در حوزه حمل و نقل و سوخت رسانی نیز قرار است شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان مشخصات تمام ناوگان خود را اعلام کند تا بتوان نظارت‌های بیشتر و بهتری بر شبکه توزیع سوخت استان داشته باشیم.

استان قزوین انرژی سرمایه گاز مصرف بهینه انرژی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر