کد خبر: 1020869 A

دادستان عمومی و انقلاب خبرداد:

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گچساران در استان کهگیلویه و بویراحمد از نجات دومین قاتل پای چوبه دار در این شهرستان طی یک ماه گذشته خبر داد.

به گزارش ایلنا از یاسوج، "محمدصدرا ادیبان " گفت: با وساطت اینجانب بعنوان دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان ، تلاش سفیران صلح، همیاران شورا، اعضای شورای حل اختلاف گچساران، فرد قاتلی که به موجب رأی صادره از شعبه سوم دادگاه کیفری یک یاسوج مستقر در گچساران، به قصاص نفس محکوم شده بود با رضایت خانواده مقتول از پای چوبه دار بخشیده شد.

دادستان عمومی و انقلاب گچساران افزود: با اعتراض قاتل به رأی صادره، پرونده در شعبه پانزدهم دیوان عالی کشور مورد رسیدگی قرار گرفت و دادنامه صادره از شعبه سه دادگاه کیفری یاسوج، تأیید و ریاست قوه قضائیه نیز با استیذان وی موافقت شد.

ادیبان گفت: با درخواست اولیاء دم جهت اجرای حکم، روز 17 دی ماه به منظور اجرای حکم صادره تعیین اما، با نظارت دادستان عمومی و انقلاب شهرستان و روحانیون سادات جلیل القدر، ریش سفیدان، متنفذین و اعضای سفیران صلح و اعضای شورای حل اختلاف گچساران، منجر به گذشت اولیاء دم از قصاص نفس این فرد شد و قاتل به کانون گرم خانواده بازگشت.

استان کهگیلویه و بویراحمد اعضای شورای انقلاب دادستان عمومی و انقلاب دی ماه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر