کد خبر: 1020777 A

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی گیلان گفت :خدمات و نقش قشر کارگر در رشد و توسعه صنعتی و اقتصادی یک جامعه بسیار مهم است.

به گزارش ایلنا از رشت،سعیدی کیا مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی گیلان با حسن ایزدی دبیر اجرایی خانه کارگر گیلان دیدار و گفت وگو کرد .

سعیدی کیا مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی گیلان گفت : امروزه صنعتی شدن یکی از مهم‌ترین گام‌ها برای توسعه همه­جانبه و ایجاد توازن بین کشورهای درحال توسعه محسوب می‌شود و از آنجایی که برای بسیاری از شهرهای ایران رشد شهرنشینی همراه با رشد صنعتی بوده است احداث صنایع در قالب مجتمع‌ها و شهرک‌های صنعتی یکی از مهم‌ترین مؤلفه ­ها برای توسعه پایدار شهرها به شمار می‌­رود.

وی در ادامه بیان داشت : نیروی انسانی ماهر سرمایه هر کشوری بوده و در این بین کارگران به عنوان بازوی توسعه ای واحدهای تولیدی و صنعتی نقش مهمی در تحقق شعار سال که با عنوان «جهش تولید» نامگذاری شده است، دارند.

سعیدی کیا در ادامه افزود : خدمات و نقش قشر کارگر در رشد و توسعه صنعتی و اقتصادی یک جامعه بسیار مهم است ، چراکه با توجه به اهمیت جایگاه کارگران در عرصه اقتصاد و تولید، این قشر می‌توانند نقش بسزایی در تحقق اهداف جهش تولید داشته باشند.

حسن ایزدی ،رئیس هیات مدیره شرکت شهرکهای صنعتی گیلان در این دیدار  هم گفت: یکی از مهمترین سیاست‌های شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان ، حفظ وضعیت اشتغال موجود در جامعه است که با همکاری صاحبان صنایع و ایجاد و راه اندازی واحدهای جدید ، این مهم بیش از پیش محقق خواهد شد .

دبیر اجرایی خانه کارگر گیلان گفت : در کشورهای توسعه یافته با استفاده بهتر از اندیشه و بازوی هنرمند کارگران و نیروهای انسانی زمینه پیشرفت و رونق دو چندان یک واحد تولیدی فراهم می شود بنابراین باید در سال جاری بیشتر  در این مسیر گام برداشت و از پتانسیل کارگران بیش از پیش استفاده کرد .  

ایزدی گفت : با اینکه این جمعیت بزرگ همواره با چالش‌های بسیاری از جمله افزایش ناچیز دستمزد، پرداخت دیرهنگام حقوق و نداشتن امنیت شغلی رو به رو هستند ولی می توانند بازوی حرکت و توسعه واحد تولیدی و صنعتی باشند و در تحقق جهش تولید نقش ویژه ای ایفا کنند.

 

بیکاری جامعه رشد و توسعه سرمایه سعیدی کیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر