کد خبر: 1020730 A

ایلنا گزارش می‌دهد؛

تراکتور به بازیکن و کاپیتانی خوش تکنیک به اسم مسعود شجاعی در زمین بازی بیشتر از حضور در قامت سرمربی و کنار زمین نیاز دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تبریز،تراکتور روز گذشته  در روز غیبت دو ستاره کلیدی خود، با هنرنمایی محمد عباس زاده و مسعود شجاعی  از سد میزبانش ذوب‌آهن گذشته و سه امتیاز شیرین را از دهان گاندوها بیرون کشید.

این دهمین برد تراکتور برابر ذوب‌آهن در تاریخ مسابقات لیگ برتر فوتبال بود و تیم محبوب پرشورها بعد از سایپا، این حریف اصفهانی را نیز در آمار و ارقام دو رقمی کرد.

به عبارتی دیگر، تراکتوری‌ها در دوران حضورشان در لیگ برتر هیچ تیمی را به اندازه تیم‌های سایپا و ذوب‌آهن شکست نداده‌اند.

نکته جالب اینکه دهمین برد تراکتور برابر ذوب‌آهن در دهمین بازی فصل سرخ‌پوشان دیار آذربایجان رقم خورد.

آنچه مشخصاست،تراکتور با هدایت مسعود شجاعی بازی جذاب و تماشاگر پسند ارائه می‌کند و حتی می توان گفت دقیقا همان فوتبالی که پرشورها از تراکتور انتظار دارند را مسعود شجاعی در تیمش عملیاتی و اجرا کرده است.

کاپیتان تراکتور در پنج هفته گذشته،نتایج خوب و قابل توجهی کسب کرده اما نباید با این نتایج و نحوه بازی تراکتور خیلی زود هیجان زده شده و صحبت از قبول هدایت تراکتور توسط شجاعی زده شود،چراکه کاپیتان تراکتوری ها بطور رسمی وارد عرصه مربیگری نشده و حتی دوره های مربیگری را نیز سپری نکرده است.

مسعود شجاعی رهبر فوق العاده تیزهوش و کاریزماتیکی است که با ادامه روند فعلی نشان می‌دهد که آینده درخشانی در دنیای مربیگری خواهد داشت،اما نباید با احساساتی کردن موقیعت فعلی،فضای سوزاندن جواهر فوتبال ایران فراهم شود.

تراکتور به بازیکن و کاپیتانی خوش تکنیک به اسم  مسعود شجاعی در زمین بازی بیشتر از حضور در قامت سرمربی و کنار زمین نیاز دارد.

 

نویسنده: سجاد جمالزاده

آمار و ارقام بازی زمین لیگ برتر مسعود شجاعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر