کد خبر: 1020518 A

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز با بیان اینکه تقویت زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی کمک بسیاری در شکوفایی اقتصادی و توسعه شهرستان و استان می‌کند، اظهار داشت: باید با تلاش مضاعف در تأمین زیرساخت‌ها زمینه رفع دغدغه سرمایه گذاران و تولید کنندگان را مرتفع کرد.

به گزارش ایلنا از البرز حمید رضا عقاب نشین در حاشیه بازدید از واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی نظرآباد اظهار داشت: یکی از برنامه‌های مهم شرکت شهرک‌های صنعتی در جهت رفع برخی از محدودیت‌ها و موانع پیش روی تولید بازدید از صنایع و آشنایی نزدیک با ظرفیت‌های آنها است تا بتوان با برنامه ریزی مناسب و با همفکری همه دستگاه‌ها و صاحب نظران، برنامه‌ای قوی و مدونی برای جهش تولید تدوین کرد.

وی افزود: بسیاری از واحدهای صنعتی و اقتصادی مستقر در شهرک صنعتی از توان و پتانسیل جهش تولید برخوردار هستند و بی‌شک با حمایت از صنعتگران و اصلاح برخی از فرآیندها می‌توان گام‌های مهمی در راستای اشتغال زایی و تحقق جهش تولید برداشت.

وی بیان داشت: تمامی مدیران متولی در حوزه صنعت باید از دانش و فناوری روز دنیا که در واحدهای تولیدی، استفاده می‌شود، حمایت کنند و وقت بیشتری را برای حل مشکلات کارآفرینان و تولیدکنندگان بگذارند و با رفع موانع زیرساختی شرایط را برای ایجاد واحدهای صنعتی جدید فراهم کنند.

عقاب نشین با بیان اینکه تقویت زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی کمک بسیاری در شکوفایی اقتصادی و توسعه شهرستان و استان می‌کند، اظهار داشت: شهرک‌های صنعتی بستر بسیار مهمی برای حضور سرمایه‌گذاران به شمار می‌رود و باید با تلاش مضاعف در جهت تأمین زیرساخت‌ها زمینه رفع دغدغه سرمایه‌گذاران و تولید کنندگان را مرتفع کرد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر