کد خبر: 1020472 A

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان:

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین گفت: رقابت‌های رباتیک مسابقات ملی مهارت با میزبانی استان قزوین به دلیل تعویق در برگزاری المپیاد جهانی مهارت و شیوع ویروس کرونا به سال آینده موکول شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، محسن مددی اظهار کرد: پیش از این مقرر بود رقابت های رشته رباتیک نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت در آذر ماه امسال به میزبانی قزوین برگزار شود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان ادامه داد: هماهنگی های لازم با دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین برای کمک به برگزاری این مسابقات انجام شده بود و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین از آمادگی لازم و مناسب برای میزبانی این رخداد علمی-مهارتی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برخوردار بود.

مددی یادآور شد: با توجه به نظرسنجی سازمان جهانی مهارت از کشورها در مورد برگزاری یا عدم برگزاری مسابقات جهانی، در نهایت اعلام شد که این رقابت ها امسال برگزار نخواهد شد و به همین دلیل نیز برگزاری مسابقات ملی مهارت در رشته های مختلف از جمله رباتیک به تعویق افتاد.

وی بیان کرد: نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت قرار بود در ۲۸ رشته برگزار شود.

این مسئول یادآور شد: مسابقات استانی و ملی مهارتهرساله با هدف ترویج فرهنگ مهارت و شناسایی استعدادهای برتر و همچنین جذب نفرات برگزیده برای عضویت در تیم ملی مهارت کشور به منظور حضور در المپیاد جهانی مهارت برگزار می شود.

استان قزوین رقابت فنی و حرفه ای ویروس مسابقات ملی مهارت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر