کد خبر: 1020425 A

سرپرست منطقه دو شهرداری قزوین:

سرپرست منطقه دو شهرداری قزوین گفت: فاز سوم بوستان امام علی(ع) تاکنون نزدیک به 60 درصد رشد فیزیکی و 15درصد رشد ریالی داشته است.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط‌عمومی منطقه دو شهرداری قزوین، سلیمان بهرامی با اشاره به مهمترین اقدامات عمرانی شهرداری منطقه دو، اظهار کرد: منطقه 2 شهرداری قزوین در حال حاضر پروژه های متعدد عمرانی در زمینه‌های مختلف فرهنگی، ورزشی، تفریحی و غیره را انجام می‌دهد که امیدواریم با تامین اعتبارات لازم بتوانیم در آینده ای نزدیک آنها را به بهره برداری برسانیم.

سرپرست منطقه دو شهرداری قزوین اضافه کرد: پروژه بوستان امام علی(ع) یکی از مهمترین پروژه‌های منطقه 2 شهرداری قزوین در حوزه تفریحی و خدماتی است که تا به امروز 2 فاز آن به صورت کامل تکمیل و به بهره‌برداری رسیده است.

بهرامی افزود: هم اکنون فاز سوم این بوستان در حال انجام است که در صورت اتمام آن رینگ فضای سبز حاشیه ضلع جنوب کانال امام علی(ع) تکمیل خواهد شد.

وی یادآور شد: فاز سوم بوستان امام علی (ع) تا به امروز نزدیک به 60 درصد رشد فیزیکی و 15 درصد رشد ریالی داشته است که امیدواریم این میزان رشد با توجه به تامین اعتبارات لازم افزایش یابد.

این مسئول هدف از اجرای این پروژه را توسعه زیرساخت‌های لازم برای تامین نشاط و شادابی شهروندان و افزایش سرانه فضای سبز عنوان کرد و گفت: احداث بوستان در این محله و توزیع امکانات شهری از خواسته های مهم شهروندان است که مدیریت شهری قزوین نگاه ویژه‌ای به این موضوع دارد.

امام علی رشد روابط عمومی شهرداری مدیریت شهری قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر