کد خبر: 1020222 A

نماینده کهگیلویه بزرگ در دیدار با وزیر کشور:

نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی با وزیر کشور دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش ارسالی به ایلنا از یاسوج،سید محمد موحد نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس یازدهم شورای اسلامی در این دیدار، برخی از درخواست‌ها و مشکلات حوزه انتخابیه خود را تشریح و خواهان توجه و اقدام جدی وزیر کشور شد.

او با بیان گستردگی شهرستان کهگیلویه گفت: نیاز به ایجاد یک شهرستان در حوزه چاروسا و دیشموک به خوبی احساس می‌شود تا مردم این مناطق به دلیل فاصله زیاد با مرکز شهرستان کمتر به زحمت بیفتند.

نماینده کهگیلویه بزرگ در خانه یازدهم ملت افزود: تعیین تکلیف وضعیت ممبی در شهرستان بهمئی که چندین سال است بلاتکلیف رها شده از مطالبات به حق مردم است و از وزیر کشور انتظار دارم نگاه ویژه‌ای برای تعیین تکلیف و نهایی شدن بخش شدن این منطقه داشته باشند.

موحد تاکید کرد: در حوزه مرکزی شهرستان کهگیلویه بخشداری مرکزی این شهرستان با حجم عظیمی از مطالبات مردمی روبرو است و انتظار می‌رود وزیر کشور نظر مساعدی برای تشکیل یک بخش در حومه غربی دهدشت که نقطه اتصال چندین استان به هم است را مورد بررسی و پیگیری قرار دهند.

نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی با بیان این نکته که بخشی از مشکلات حوزه وزارت کشور در شهرستان‌های چهارگانه به کمبود اعتبارات شهرداری‌ها برمی‌گردد اظهارداشت:انتظار می‌رود مجموعه وزارت کشور دیدی مثبت برای افزایش اعتبار شهرداری‌های حوزه انتخابیه داشته باشد.

موحد گفت: در برخی از فرمانداری‌ها و بخشداری‌های حوزه انتخابیه ردیف‌های سازمانی خالی وحود دارد که انتظار داریم با مساعدت آقای رحمانی فضلی وزیر کشور این ردیف‌های سازمانی با جذب نیرو باعث تحرک و پویایی بیشتر در امر خدمت رسانی به مردم شود.

او با تاکید بر مساعد نبودن ورودی‌های شهر دهدشت هم خاطرنشان کرد:‌ شهر دهدشت به عنوان مرکز شهرستان کهگیلویه متاسفانه سیمای مناسبی از نظر ورودی ندارد و این یکی از دغدغه‌های بسیار مهم مردم شهرستان کهگیلویه است.

رحمانی فضلی وزیر کشور نیز در این دیدار دستور داد تا نماینده‌ای ویژه از سوی خود به حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ سفر کند و این موارد را به صورت یک گزارش کامل ارائه دهد تا بتوان به خوبی برای این مشکلات تصمیم گرفته شود.

وزارت کشور دیدار رحمانی فضلی موحد کهگیلویه بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر