کد خبر: 1020172 A

در سفر به استان انجام شد؛

وزیر آموزش و پرورش از استودیو تولید برنامه‌های آموزش ابتدایی آموزش و پرورش خراسان رضوی و نمایشگاه دستاوردهای دانش‌آموزان و هنرجویان خراسان رضوی بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، محسن حاجی‌میرزایی، وزیر آموزش‌وپرورش در بازدید از استودیو تولید برنامه‌های آموزش ابتدایی آموزش‌وپرورش خراسان رضوی از مراحل مختلف تولید و ضبط این برنامه‌ها بازدید کرد.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی در حاشیه بازدید وزیر آموزش و پرورش از نمایشگاه دستاوردهای دانش‌آموزان و هنرجویان خراسان رضوی اظهار کرد: مرکز تولید محتوای آموزشی یزدجردی" با توجه به شیوع ویروس همه‌گیر کرونا و تبعات آن، با هدف تولیدات آموزشی در قالب فیلم و دیگر اشکال محتواهای آموزشی فعالیت دارد. 

قاسمعلی خدابنده افزود: این مرکز همچنین در هماهنگی با صدا و سیمای خراسان رضوی اقدام به تولید محتوای آموزشی جهت نمایش و پخش از شبکه استانی سیما برای دانش‌آموزان کرده است. 

او ادامه داد: مرکز تولید محتوای آموزشی برای مقطع ابتدایی همچنین مرکزی برای همفکری و هم‌اندیشی معلمان در حوزه ابتدایی است لذا وزیر آموزش و پرورش در جریان بازدید امروز خود با معلمان حاضر در این مرکز نیز به بحث و گفتگو نشست. 

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: این استان علاوه بر تولید محتوای آموزشی، با فعالیت ۳۵۰ استودیوی تولید محتوای آموزش مجازی، جایگاه خوبی را در این حوزه در سطح کشور دارد.

ارتباط با مدیران منتخب مدارس خراسان رضوی، بازدید از مرکز تولید محتوای آموزش مجازی آموزش و پرورش در مشهد، دیدار و گفتگو با روسای ادارات آموزش و پرورش خراسان رضوی، افتتاح همزمان پروژه‌های آموزشی و پرورشی سردار سلیمانی در استانهای آذربایجان شرقی، سیستان و بلوچستان، خوزستان، کرمان و خراسان رضوی به صورت متمرکز در مشهد از دیگر برنامه‌های این سفر هستند. 

آموزش و پرورش خراسان رضوی دانش آموزان وزیر آموزش و پرورش آموزش و پرورش خراسان رضوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر