کد خبر: 1019819 A

شعر دوست خبر داد:

دبیر علمی چهارمین سوگواره شعر فاطمی تبریز از ارسال ۵۰۲ شعر از شهرهای مختلف کشور به دبیرخانه این سوگواره خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تبریز، علی اصغر شعردوست در تشریح این خبر گفت: با پایان مهلت ارسال آثار به دبیرخانه، روند داوری اولیه آثار رسیده به دبیرخانه سوگواره آغاز شده است.

شعردوست با اشاره به سطح کیفی و کمی قابل توجه آثار رسیده به دبیرخانه گفت: تا پایان وقت ارسال آثار، تعداد 502 اثر به دبیرخانه رسیده‌ و این آثار علاوه بر آن که از سطح کیفی قابل توجهی برخوردارند، از چهارگوشه کشور عزیزمان ارسال شده‌اند که این نشان‌دهنده علاقه شاعران سراسر کشور به مقوله شعر فاطمی و نیز گستردگی انتشار فراخوان سوگواره است.

دبیر علمی چهارمین سوگواره شعر فاطمی تبریز درباره روند آغاز داوری آثار رسیده توضیح داد: داوری اولیه آثار آغاز شده‌ و پس از غربالگری اولیه، آثار در اختیار داوران نهایی یعنی آقایان امینی، بیابانکی و ناظمی قرار می گیرد.

شعردوست با ابراز امیدواری به نتایج داوری گفت: با توجه به سطح بسیار بالای آثار ارسال به نظر می‌رسد که نتایج ارائه شده در اختتامیه سوگواره درخشان خواهد بود.

وی همچنین ابراز امیدوار کرد که تمام آثار ارسالی در آینده در قالب کتاب منتشر شود.

مراسم اختتامیه این سوگواره با حضور چهره‌های برجسته ادبیات آئینی کشور و با همکاری رسانه های استان به صورت مجازی برگزار خواهد شد.
چهارمین سوگواره

ادبیات رسانه شعر ارسال آثار پایان مهلت ارسال آثار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر