کد خبر: 1019786 A

مرآتی اعلام کرد :

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه گفت : ۱۳۰ هزارمشترک در استان از برق رایگان برخوردار هستند .

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق کرمانشاه ، امیدعلی مرآتی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با اشاره به رایگان بودن برق ۱۳۰ هزار مشترک در استان کرمانشاه،گفت : از ابتدای آبان ماه قرائت کنتور‌ها به طور کامل انجام شده و بهای پرداختی برق مصرفی مشترکان کم مصرف صفر شده و یا مشمول تخفیف شده است.

او گفت : مشترکان کم مصرف خانگی به صورت ماهیانه در فصل‌های عادی کمتر از ۸۰ کیلووات و در مناطق گرمسیری کمتری از ۱۰۰ کیلووات، در فصل گرم سال در مناطق عادی کمتر از ۱۰۰ کیلووات و در مناطق گرمسیری کمتر از ۲۰۰ کیلووات مصرف برق دارند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با اشاره به ۷۸۰ هزار مشترک برق در استان کرمانشاه، افزود: با توجه به قرارگیری در فصل زمستان و افزایش مصرف گاز توسط مشترکان خانگی و به ویژه صنعتی در نیروگاه‌ها برنامه‌ای جدی به منظور کاهش مصرف گاز و برق تدوین شده است.

مرآتی افزود: به منظور کاهش مصرف برق و جلوگیری از قطع شدن گاز مشترکان به ویژه خانگی بر اساس دستورالعمل مرکز مدیریت مصرف، چراغ خیابان‌ها از این پس به صورت یک در میان روشن بوده و چراغ بزرگراه‌های خارج از شهر خاموش می‌شود.

او با بیان اینکه همکاری با صنایع بزرگ به منظور کاهش بار مصرف برق انجام می‌شود، ادامه داد: طبق تفاهم نامه این صنایع باید بار مصرفی خود را کاهش داده یا به صورت نیمه تعطیل یا تعطیل درآیند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه افزود: مصرف برق در پارک‌ها توسط شهرداری باید کاهش یافته و یا روشنایی پارک‌ها به حداقل برسد .

 

مشترکین استان کرمانشاه برق رایگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر