کد خبر: 1019589 A

رئیس دادگاه عمومی ضیاءآباد:

رئیس دادگاه عمومی بخش ضیاءآباد شهرستان تاکستان در استان قزوین گفت: یک قصاب به اتهام تهدید علیه بهداشت عمومی از طریق کشتار غیرمجاز دام به انجام ۵۴۰ ساعت خدمت عمومی در شهرداری ضیاءآباد محکوم شد.

به گزارش خبرنگارایلنا از قزوین، مصطفی کرمی راد اظهار کرد: با شکایت اداره دامپزشکی شهرستان تاکستان از شخص قصاب مبنی بر تهدید علیه بهداشت عمومی از طریق کشتار غیرمجاز دام پرونده مورد رسیدگی قرار گرفت.

 رئیس دادگاه عمومی ضیاءآباد افزود: با توجه به اقرار صریح متهم، انجام تحقیقات و سایر قرائن، بزه ارتکابی از سوی متهم محرز و حکم بر محکومیت او و تحمل دو ماه حبس صادر شد.

کرمی‌راد بیان کرد: با توجه به اوضاع و احوال متهم و بهره مندی از مجازات‌های جایگزین حبس مقرر شد متهم به میزان ۵۴۰ ساعت در شهرداری ضیاءآباد به انجام خدمات عمومی اشتغال داشته باشد با این شرط که میزان ساعات روزانه خدمت عمومی او از چهار ساعت تجاوز نکند.

وی تصریح کرد: اصل فردی بودن جرم و مجازات اقتضا می‌کند که مجازات، منحصراً دامنگیر شخص مجرم شود و به نزدیکان و اقربای او سرایت نکند بنابراین در جریان محکومیت مجرمان شایسته نیست خانواده آنها در سختی و مشقت قرار گیرند چون در این صورت اصل مورد نظر رعایت نشده است.

شهر ضیاءآباد از توابع شهرستان تاکستان است.

اشتغال تجاوز حبس خانواده شهرداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر