کد خبر: 1019446 A

در آیینی با حضور اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار و جمعی از مدیران شهرداری بندرعباس، 60 کارگر نمونه حوزه فضای سبز مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش ایلنا از  بندرعباس، شهردار بندرعباس در این مراسم اظهار کرد: کارگران حوزه سیما، منظر و فضای سبز شهری، بازوهای اجرایی یکی از اساسی‌ترین اقدامات دائمی شهرداری هستند.

عباس امینی‌زاده با اشاره به اینکه این کارگران فارغ از انجام کار با نگاه معیشتی، با دلسوزی و احساس مسئولیت کار را انجام می‌دهند، افزود: امروزه مفهوم شهرها بدون وجود فضای سبز موثر قابل مقایسه نیست، زیرا شهرها برای اینکه بتوانند پایداری خود را تنظیم کنند، چاره‌ای جز پذیرش ساختار و کارکردی متاثر از سیستم‌های طبیعی ندارند.

شهردار بندرعباس از توجه ویژه به سیما، منظر و فضای سبز شهری به عنوان اولویت جدی این شهرداری در سال جاری یاد کرد و ادامه داد: پارکها و فضاهای سبز شهری از اهمیت استراتژیکی در کیفیت جامعه برخوردار هستند.

امینی‌زاده عنوان کرد: فضاهای شهری مثل پارکها که در آن از عناصر طبیعی استفاده شده است، جدا از فواید زیبا شناختی، فیزیولوژیکی و بهداشتی می تواند مزایای اجتماعی دیگر نیز داشته باشند.

مصطفی خادم، رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس نیز در ادامه این آیین اظهار کرد: به منظور تشویق بیشتر کارگران این بخش، هر ماه تعدادی از این افراد مورد تقدیر قرار می‌گیرند.

وی با اشاره به اینکه تقدیر از سبزبان فضای سبز، تجلیل و تکریم از حافظان واقعی فضای سبز شهری است، افزود: زیبایی و سلامت و پویایی شهر، مرهون زحمات خالصانه کارکنان این بخش است.

اضافه می‌شود، در این مراسم 60 نفر از سبزبان این حوزه مورد تقدیر قرار گرفتند.

اعضای شورای اسلامی شهر جامعه زیبایی شهرداری فضای سبز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر