کد خبر: 1019441 A

استاندار هرمزگان خبر داد:

استاندار هرمزگان گفت: معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور فردا دوشنبه به شرق هرمزگان سفر می کند.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، فریدون همتی با اشاره به سفر یک‌روزه معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به شرق هرمزگان در روز دوشنبه ۱۵دی ماه، گفت: رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور فردا به منظور بازدید از مناطق سیل زده سدیج وارد جاسک خواهد شد.

وی افزود: معاون رئیس جمهور پس از بازدید از مناطق سیل زده به روستای دولت آباد بشاگرد می‌رود و کلنگ ۳۰۰ واحد مسکونی را به نمایندگی از سه هزار واحد مسکن محرومان روستایی در سطح شهرستان های استان در روستای دولت آباد بشاگرد به زمین خواهد زد.

استاندار هرمزگان، گفت: مبلغ تسهیلات برای هر واحد روستایی ۵۰۰ میلیون ریال است که ۳۰۰ میلیون ریال آن بلاعوض و نقشه ساختمان، نظارت ساختمان و صدور پروانه ساخت برای این واحدها نیز رایگان است.

همتی بیان کرد: بازدید از پایانه نفتی جاسک به‌عنوان آخرین حلقه زنجیره انتقال نفت خام گوره به جاسک از دیگر برنامه های سفر معاون رییس جمهور به شرق هرمزگان است.

استاندار هرمزگان اضافه کرد: نوبخت در بخش پایانی سفر خود به هرمزگان در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان شرکت خواهد کرد و طرح های توسعه ای شرق هرمزگان و جهش تولید در این نشست تشریح و اعتبارات لازم برای عملیاتی شدن این طرح ها تصویب خواهد شد.

دولت زمین سازمان برنامه و بودجه معاون رئیس جمهور هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر