کد خبر: 1019330 A

یک مدرس زبان انگلیسی از برگزاری کارگاه آموزش مجازی «افزایش واژگان، درک مطلب و تحلیل متن انگلیسی» با تأکید بر مهارت خواندن در سطح متوسطه تا پیشرفته خبر داد.

به گزارش ایلنا،عبدالرضا شهبازی درباره این کارگاه  آموزشی گفت:این مجموعه  که مبتنی بر کتاب «۱۱۰۰ واژه» تألیف شده، از چارچوب این کتاب بسیار فراتر رفته و هر درس آن نسبت به درس متناظر در کتابِ مذکور گسترشی 10 تا 14‌برابری یافته است.

به گفته او، علاقه‌مندان طی این دوره، صدها کلمه و ترکیب و نکتۀ ریز و ظریف انگلیسی را در قالب چندین هزار جمله و عبارت مثال می‌آموزند و قدرت تحلیل معنایی جمله‌ها و متون انگلیسی را به‌دست می‌آورند. 

شهبازی درباره اینکه چه کسانی بهتر می توانند از این دوره‌ها استفاده کنند،افزود:‌طیف وسیعی از افراد می‌توانند از این مجموعه بهره‌مند شوند، از دانشجویانِ رشته‌های مختلف تا برخی معلمانِ زبان انگلیسی که مایل‌اند درک و فهم خود را از متون انگلیسی بسیار عمیق‌تر کنند. همچنین این دوره برای افرادی که می‌خواهند خود را برای آزمون‌های مختلف زبان انگلیسی هم  آماده کنند،می تواند سودمند باشد.

او اضافه کرد:هرچند این دوره اختصاصاً کارگاه ترجمه نیست، اما راهگشای مترجمان تازه‌کار است.این مجموعه آموزشی  اساسا برای درک و تحلیل متن طراحی شده ولی به‌شکلی غیر‌مستقیم به تقویتِ درک شنیداری (listening) و مهارت گفتاری (speaking) و حتی مهارت نوشتاری (writing) کمک می‌کند.

به گفته این مترجم زبان انگلیسی، این دوره که در 48 پکیج آموزشی تعریف شده در حال تدوین است و فعلاً چند پکیج نخست آن آمادۀ عرضه است .

برای آشنایی بیشتر با این دوره و اطلاع از چگونگی دریافت پکیج‌ها به نشانی  https://t.me/Englishnutsbolts  مراجعه کنید.

تورم کارشناسی ارشد زبان انگلیسی دورۀ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر