کد خبر: 1019326 A

معاون اداره کل راهداری اردبیل خبر داد:

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: 491 مورد تجاوز به حریم راه و ساخت و سازغیرمجاز شناسایی، توقف و قلع و قمع شد.

به گزارش ایلنا، علی صبحی در بازدید از محورهای مواصلاتی شهرستان کوثر تصریح کرد : از این میزان 231 مورد ساخت و ساز غیرمجاز شناسایی، به 216 مورد توقف و اخطار ساخت صادر و 44 مورد دیگر نیز با هماهنگی و اخذ دستور قضایی در 9 ماه گذشته قلع و قمع شده است.

وی افزود: در مدت یاد شده 492 مورد تابلوی تبلیغاتی غیرمجاز در حریم قانونی راه توسط گشت های راهداری شناسایی، برخورد و قلع و قمع شد.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل حفاظت و صیانت از راه و حریم آن را خط قرمز راهداری دانست و بر برخورد قاطع با متخلفان تاکید کرد.

صبحی با بیان اینکه از ابتدای مهرماه سالجاری 48 هزارو 240 کیلومتر باند برف روبی انجام شده افزود: با تلاش راهداران به هزار و 500 خودروی گرفتار شده در برف امدادرسانی شده است.  

وی 193 کیلومتر اصلاح و بازسازی کانال های طرفین راه، ریگلاژ و تسطیح 586 کیلومتر راه‌های شنی و حریم راه، تعمیرات 187 دستگاه ابنیه فنی تنقیه و لایروبی، بیش از 277 هزار مترمربع لکه گیری و رفع چاله‌های محورها، 6 هزار و 450متر مکعب زهکشی و دریواسیون پل‌های بزرگ و 68 هزار مترطول درزگیری راه‌های آسفالته و را از دیگر اقدامات راهداران در 9 ماه گذشته دانست.

ساخت و ساز راهداری اردبیل حریم راه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر