کد خبر: 1019182 A

مدیرعامل شرکت شهرک های کشاورزی استان اعلام کرد:

مدیرعامل شرکت شهرک های کشاورزی استان قزوین گفت: تاکنون ۲۰۰ میلیارد ریال از اعتبارات دولتی ملی و استانی برای ایجاد زیرساخت در شهرک گلخانه‌ای نودهک تاکستان هزینه شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، محمدرضا حسینی اظهار کرد: کار آبرسانی و برق رسانی به این شهرک گلخانه‌ای اجرا شده و عملیات گازرسانی به آن نیز در حال انجام است و ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

مدیرعامل شرکت شهرک های کشاورزی استان افزود: سرمایه گذاران در این شهرک ۵۰ لیتر آب در ثانیه برخوردار هستند و با انتقال خط برق ۲ هزار کیلو واتی برق مورد نیاز آنها نیز تامین شده است.

حسینی با بیان اینکه بیشترین اعتبار صرف شده برای ایجاد زیرساخت ها در این شهرک گلخانه ای به عملیات گازرسانی اختصاص داشته است، بیان کرد: ۱۱۰ میلیارد ریال از اعتبارات زیرساختی این شهرک به انتقال گاز اختصاص داشته است.

وی اظهار امیدواری کرد عملیات گازرسانی به شهرک گلخانه ای نودهک در نیمه اول سال آینده پایان یافته و به بهره برداری برسد.

این مسئول ادامه داد: ایجاد معابر و خیابان ها و شبکه روشنایی این شهرک نیز اجرا شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک های کشاورزی استان یادآور شد: با آماده سازی زیرساخت های لازم از سال گذشته کار واگذاری اراضی فاز اول این شهرک گلخانه ای به سرمایه گذاران آغاز شد و بر همین اساس ۶۵ هکتار از اراضی این فاز به متقاضیان سرمایه گذاری واگذار شد.

حسینی اظهار کرد: مقدمات آماده سازی فاز دوم این شهرک گلخانه ای نیز در حال انجام است و پیش بینی می کنیم از سال آینده کار جذب سرمایه گذار برای این فاز را نیز آغاز کنیم.

وی با اشاره به عملیات اجرایی برخی از سرمایه گذاران برای احداث گلخانه در شهرک گلخانه ای نودهک، گفت: سال آینده شاهد بهره برداری چندین واحد و تولید محصولات کشاورزی در آنها خواهیم بود.

 

استان قزوین روشنایی کشاورزی محصولات کشاورزی انتقال گاز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر