کد خبر: 1019008 A

جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی خبرداد:

ماموران پلیس در یک عملیات ضربتی متهمان پرونده قتل مسلحانه در مشهد را دستگیر کردند.

به گزارش ایلنا، جانشین فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی گفت: متهمان پرونده قتل متهمان پرونده قتل مسلحانه درچنگ قانونمسلحانه در کمتر از ۵ ساعت دستگیر شدند.

سردار ابراهیم قربان‌زاده در تشریح این پرونده گفت: در پی گزارش تیراندازی منجر به مرگ ۲ سرنشین خودروی سواری سمند در حوالی مشهد، بلافاصله دستورات لازم برای پیگیری سریع موضوع صادر شد.

این مقام ارشد انتظامی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی در این ماموریت ضربتی وارد عمل شدند و بررسی‌های اولیه آنها نشان می‌داد سرنشینان یک دستگاه خودروی سواری به تعقیب خودروی سواری سمند پرداخته و پس از تیراندازی به سمت این خودرو با سرعت متواری شده اند.

سردار قربان زاده گفت: در پی این تیراندازی ۲ سرنشین خودروی سواری بر اثر اصابت چند گلوله به قتل رسیدند و کارآگاهان به سرنخ‌هایی دست یافتند که منجر به ردزنی متهمان شد.

جانشین فرماندهی انتظامی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: متهمان با یک دستگاه خودروی دیگر قصد فرار و خروج از استان را داشتند که در یک اقدام‌ اطلاعاتی خودروی آنها در نزدیکی شهرستان تربت حیدریه متوقف شد و ۲ متهم اصلی و دیگر متهمان پرونده دستگیر شدند.

جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی در تحقیقات بعدی پرونده نیز ۴ قبضه اسلحه سبک و مهمات مربوطه کشف کردند.

خراسان رضوی فرمانده انتظامی قانون قتل مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر