کد خبر: 1018850 A

مدیرکل راه و شهرسازی استان:

مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: ۳ هزار و ۱۱۲ نفر از متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در استان قزوین تایید نهایی شده اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، ابراهیم مبارک قدم اظهار کرد: از ۴ هزار و ۷۰۲ متقاضی حائز شرایط برای طرح اقدام ملی مسکن، ۳ هزار و ۱۱۲ نفر تایید نهایی شده اند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان افزود: تعداد متقاضیانی که وجه خود را واریز کرده اند هزار و ۳۶۹ نفر و مجموع مبلغ واریزی متقاضیان بالغ بر پنجاه میلیارد تومان است.

مبارک قدم ادامه داد: تاکنون ۵ هزار و ۹۴ قطعه زمین توسط این اداره کل در استان تامین و دو هزار و ۱۰۹ قطعه زمین نیز واگذار شده است.

به گفته وی، تاکنون وضعیت ۵۰ درصد متقاضیان استان پالایش شده و امیدواریم با توجه به واگذاری موضوع تکمیل پرونده و پالایش متقاضیان به سازمان نظام مهندسی، هر چه سریعتر مابقی افراد هم تعیین تکلیف شوند.

این مسئول در پایان بیان کرد: امکان استفاده از ظرفیت شهر‌های همجوار در شهر‌های فاقد زمین مناسب از جمله قزوین، محمدیه، بیدستان، شریفیه و الوند برای طرح اقدام ملی مسکن در مهرگان و همچنین آماده سازی ۲۵۰ هکتاری توسعه ضلع غرب ناحیه شهری مهرگان مورد بررسی قرار گرفته است.

استان قزوین پالایش راه و شهرسازی استان مسکن سازمان نظام مهندسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر