کد خبر: 1018827 A

طی مراسمی انجام شد؛

طی مراسمی پوستر سومین دوره جشنواره ملی "عکس ایثار" با حضور معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس رونمایی شد.

به‌ گزارش ایلنا، سیدعلی محمدی معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس در این مراسم گفت: به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار "حاج قاسم سلیمانی" سومین دوره جشنواره ملی "عکس ایثار" برگزار می شود.

وی تصریح کرد: ترویج مضامین و مفاهیم ایثار اجتماعی، ترویج همدلی در جامعه جهت حمایت از یکدیگر و کاهش معضلات، خَلق آثار هنری فاخر در ترویج فرهنگ ایثار اجتماعی، تعمیم ارزش های والای ایثار و تجلی سیره شهدا از اهداف این جشنواره است.

وی با اشاره به اینکه جشنواره ملی عکس ایثار در سه بخش "مجموعه عکس، تک عکس و موبایلی" برگزار می‌شود، افزود: شرکت در این جشنواره برای عموم علاقه مندان (حرفه ای و غیرحرفه ای) در تمام سنین آزاد و شرکت کنندگان می توانند در هر سه بخش این مسابقه آثار خود را ارسال کنند.

معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس  موضوع جشنواره را اعلام کرد و گفت: سومین دوره جشنواره ملی "عکس ایثار" با موضوع ایثار اجتماعی در "همدلی مومنانه و حمایت از یکدیگر"، «امنیت ملی و آرامش اجتماعی»، «سبک زندگی اسلامی، معنویت و اخلاق»، «بهداشت روانی، سلامت اجتماعی و امید به زندگی»، «محیط زیست»، «نقش بسیج مردمی در مقابله با کرونا»، «مدافعین سلامت در مقابله با کرونا» برگزار می شود.

علاقه مندان می توانند جهت شرکت در جشنواره و ارسال آثار از 13 دی تا 22 بهمن ماه به پایگاه خبری نوید شاهد فارس مراجعه کنند.

اخلاق امنیت ملی بنیاد شهید و امور ایثارگران معاون امید به زندگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر