کد خبر: 1018697 A

معاون عمرانی استاندار :

معاون امور عمرانی استاندار قزوین گفت: جریمه تردد خودروهایی که پلاک غیربومی در استان قزوین دارند از طریق شوراهای حل اختلاف ویژه امور راهنمایی و رانندگی بررسی و بخشیده می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، علی فرخزاد در خصوص محدودیت‌های کرونایی و جریمه افراد متخلف اظهارکرد: با توجه به محدودیت‌های کرونایی در هفته های اخیر تردد بین شهری برای خودروهای با پلاک غیر بومی ممنوع شد تا بتوان بیماری را کنترل کرد.

معاون عمرانی استاندار افزود: در این میان شهروندانی در استان داریم که پلاک خودروهای آنها غیر بومی است اما در استان سکونت دارند که در این ایام اگر تردد کرده باشند جریمه شده اند.

فرخزاد بیان کرد: با توجه به بخشیده شدن جریمه این خودروها لذا افرادی که خودروی آنها  با پلاک استان‌های مجاور مانند تهران، گیلان و همدان باشد، باید از طریق دفاتر پیشخوان دولت و پلیس + 10 پیگیر ارجاع پرونده جریمه خود به شوراهای حل اختلاف اعلام شده باشند.

وی همچنین با اشاره به جریمه بسیاری از خودروهای با پلاک بومی (79 و 89 ) به خاطر تردد در بین شهرهای استان قزوین ادامه داد: با توجه به اینکه تردد این خودروها از سوی ستاد استانی مقابله با کرونا مجاز است، اما از آنجایی که سامانه‌های پلیس راه و راهور استان قزوین به سامانه کشوری مرتبط است، برای این خودروها جریمه‌هایی صادر شده که قرار است از طریق مکاتبه استاندار با ستاد ملی مقابله با کرونا مجوز حذف این جرایم صادر شده و موضوع غیر فعال شود.

استان قزوین پلیس راه دولت راهنمایی و رانندگی معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر