کد خبر: 1018505 A

به همراه نماد سایر شهرها؛

شهردار اردبیل از نصب نماد اردبیل در مزار شهید سلیمانی به همراه نماد سایر کلانشهرها به مناسبت سالروز شهادت سید شهدای مقاومت خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حمید لطف اللهیان از برگزاری ویژه برنامه گرامیداشت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی ویژه کارکنان شهرداری همزمان با هفته مقاومت و سالگرد شهادت شهید سلیمانی در پیاده راه عالی قاپو اردبیل خبر داد.

وی در خصوص برنامه‌های شب شهادت سید شهدای مقاومت در اردبیل، بیان کرد: شب شعر «فصل بیعت» عنوان ویژه برنامه فرهنگی مذهبی است که با همکاری بسیج هنرمندان و شورای اسلامی شهر و شهرداری اردبیل امشب در فرهنگسرای بانوان برگزار شد.

شهردار اردبیل همچنین به توزیع بسته‌های بهداشتی در مناطق محروم با یاد شهید بزرگوار حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و گفت: فضای شهر نیز به همین مناسبت فضا سازی شده است.

لطف اللهیان از نصب نماد اردبیل در مزار سردار سلیمانی به همراه نمادهای سایر کلانشهرهای کشور خبر داد و گفت: این طرح در قالب یک بنر آماده شد که به همت کمیسیون فرهنگی مجمع کلانشهرها، نماد هر شهری در مزار سردار رشید اسلام نصب شده است.

وی ادامه داد: این نماد ترکیبی از تصویر رهبر معظم انقلاب و سردار حاج قاسم سلیمانی است و همچنین بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی و نمایی از کوه سبلان است.

سردار سلیمانی شهردار اردبیل نماد اردبیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر