کد خبر: 1018486 A

مسئول اطلاع رسانی قرارگاه کرونا اردبیل:

مسئول کمیته اطلاع رسانی قرارگاه عملیاتی کرونا در شهرستان اردبیل گفت: نام سردار سلیمانی تداعی کننده فتح و غرور برای مردم است.

فرشید سلامت در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، ضمن تسلیت سالروز شهادت سردار سلیمانی, اذعان کرد: نام سردار سلیمانی تداعی کننده فتح ، غرور و پیروزی برای مردم کشور است. 

وی با بیان اینکه شهادت سردار سلیمانی باعث تقویت هر چه بیشتر اتحاد ملی شد، خاطر نشان کرد: سردار شهید سلیمانی محور وحدت ملی و جلوه اتحاد است. شهادت این سردار سرافراز ، باعث اضمحلال تفکرات پوچ دشمنان در سطح جهانی شد . 

مسئول کمیته اطلاع رسانی قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا شهرستان اردبیل با اشاره به مزین شدن نام قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا به نام شهید سلیمانی اذعان کرد: از آنجائیکه شهید سلیمانی مظهر فاتح بودن و گشایش برای مردم تلقی می شود، وجود نام ایشان در قرارگاه های مبارزه با کرونا ، هرگونه سختی و خستگی را از دل ها بیرون می‌کند و این باور وجود دارد که با نظر و لطف شهدا این قرارگاه خواهد توانست به شکست کرونا نائل آید.

سلامت گفت: هر چند در سطح شهرستان اردبیل، از شرایط قرمز به نارنجی رسیده ایم اما بدیهی است که شرایط موجود شکننده بوده و هرگونه عادی انگاری امکان بازگشت شدیدتر خطر را هموار می کند .

وی افزود: شرایط فعلی ایجاب می کند تا از تمامی ظرفیت های موجود برای مقابله با این بیماری بهره بگیریم . بایستی هر کس از هر طریق ممکن که می تواند برای کاستن احتمال شیوع بیماری اقدام کند .

مسئول کمیته اطلاع رسانی قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا شهرستان اردبیل در خاتمه با تاکید به نقش اهالی فرهنگ در افزایش آستانه صبر مردم برای تحمل شرایط کنونی افزود: صبوری بر اوضاع دشوار کنونی که کرونا ایجاد کرده است ، مستلزم اقدامات فرهنگی می باشد ؛ لذا ضروری است که اهالی فرهنگ نیز در کنار زحمات مسئولان و متولیان ، با به کارگیری تدابیر فرهنگی برای بهبود مدیریت اوضاع به یاری کادر درمانی و بهداشتی بشتابند ‌.

کرونا سردار سلیمانی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر