کد خبر: 1018475 A

رئیس کمیسیون گردشگری شورای شهر شیراز:

رئیس کمیسیون گردشگری و زیارت شورای شهر شیراز گفت: کلانشهر شیراز این قابلیت را دارد که از وجوه مختلفی تبدیل به یک برند ارزنده شود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شورای شهر شیراز، «سولماز دهقانی» در آیین رونمایی از فراخوان مسابقه طراحی نشان هویت بصری شیراز، با بیان اینکه از 2 سال گذشته تاکنون جلسات و رایزنی‌های متعددی به منظور دستیابی به نشانی شایسته برای پایتخت فرهنگی ایران برگزار شده، خاطر نشان کرد: کار طراحان و عوامل اجرایی برای افرینش هویت شهرراز بسیار دشوار و حایز اهمیت است. 

وی با تقدیر از نگاه مثبت مجموعه مدیریت شهری و به ویژه شهردار شیراز، تصریح کرد: رایزنی‌های متعددی برای برگزاری این فراخوان انجام شده و امیدواریم ماحصل همه این تلاش‌ها به تقویت خروجی کار انجامیده و در تقویت هویت شهری نقش مثبتی داشته باشد.

رئیس کمیسیون گردشگری و زیارت شورای شیراز بیان داشت: همانگونه که استفاده از نمادهای بصری در آثار اسطوره‌ای، ملی و مذهبی کاربرد داشته است، طراحی نشان هویت بصری شیراز نیز می‌تواند زمینه تقویت هویت و فرهنگِ شهری را تقویت کند و موجب وحدت و هماهنگی در طراحی سیما و مناظر آن شود. 

دهقانی، سیاستگذاری و برنامه‌ریزی شهرداری شیراز را به‌منظور برگزاری مسابقه طراحی نشان هویت بصری در همین راستا برشمرد و اعلام کرد: جشنواره طراحی نشان هویت بصری شیراز با داوری داوران ملی و بین‌المللی به سرانجام خواهد رسید.

ایران شهرداری گردشگری طراحی نشان شورای شهر شیراز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر