کد خبر: 1018150 A

در تفاهم نامه ای انجام شد؛

تفاهم نامه سه جانبه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان با مجمع جوانان استان و ادراه کل بیمه سلامت در خصوص برخورداری جوانان و خانواده های آنان از مزایای تأمین اجتماعی، منعقد شد.

به گزارش ایلنا از البرز هادی بشیری، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان البرز در حاشیه امضای تفاهم نامه سه جانبه بین صندوق بیمه با مجمع جوانان استان و ادراه کل بیمه سلامت البرز در جمع خبرنگاران گفت: با امضای این تفاهم نامه امکان برخورداری جوانان استان و خانواده های آنان از مزایای تأمین اجتماعی فراهم شده است.

او افزود: جوانان عضو مجمع که مشمول صندوق هستند در صورتی که مشمول بیمه اجباری نباشند می توانند خودشان و خانوادشان بیمه شوند. 

بشیری با اشاره به مفاد این تفاهم نامه و کمک دولت در پرداخت حق بیمه گفت: اعضای مشمول این تفاهم نامه از کمک 70 درصدی دولت در پرداخت حق بیمه، بیمه اجتماعی و یارانه 100 درصدی دولت در صدور دفترچه درمانی برخوردار می شوند.

او اضافه کرد: حق بیمه این افراد سالانه 840 هزار تومان یعنی ماهیانه 70 هزار تومان است که می توانند به صورت قسطی یا یکجا پرداخت کنند.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان البرز عنوان کرد: با امضای این تفاهم نامه تمام کارگزاران صندوق در استان، دفاتر نمایندگی و پیشخوانهای دولت زیر مجموعه بیمه سلامت با رعایت پروتکل های بهداشتی و فراهم کردن شرایط کمترین مراجعات حضوری، آماده ارائه خدمات به متقاضیان هستند.

 

هادی بشیری-مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر استان البرز مجمع جوانان استان البرز اداره کل بیمه سلامت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر