کد خبر: 1017820 A

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز مطرح کرد:

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز گفت: شعرا و نویسندگان استان با ارسال 141 اثر به دبیرخانه یادواره "قدم‌ها و قلم های ماندگار"استقبال خوبی از این یادواره که به مناسبت سالگرد شهادت سردار شهید سلیمانی و چهلمین روز شهادت شهید فخری زاده برگزار می شود، داشتند.

به گزارش ایلنا از البرز، ناصر مقدم اظهار داشت: تاکنون 102 شعر و 39 دل نوشته و قطعه ادبی به دبیرخانه یادواره " قدم ها و قلم های ماندگار"  که توسط این اداره کل با مشارکت انجمن های ادبی و خانه مطبوعات و رسانه های استان البرز برگزار می شود، ارسال شده است که قطعاً تا پایان امروز، آثار ارسالی افزایش خواهد یافت. 

وی خاطرنشان کرد: این یادواره با اهداف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و مقاومت، شناسایی استعدادهای ادبی و رسانه ای و تولید آثار ادبی و رسانه ای پیرامون سردار شهید قاسم سلیمانی و دانشمند هسته ای شهید محسن فخری زاده در سه بخش شعر؛ دل نوشته ها و قطعه های ادبی؛ مقالات رسانه ای برگزار می شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز تصریح کرد: اختتامیه این یادواره ساعت 15 الی 17 روز دوشنبه 15 دی ماه 1399 با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و جمعیت مصوب در سالن جلسات این اداره کل برگزار می شود.

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز alborz.farhang.gov.ir مراجعه کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر