کد خبر: 1017811 A

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران البرز خبرداد:

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با اشاره به تولید مستند "ردپای سرو" ویژه دیدار سردار سلیمانی با خانواده‌های شهدای مدافع حرم البرز گفت: این مستند، روایتی خواهد بود از دیدار سردار سلیمانی با خانواده‌های معظم شهدای مدافع حرم استان البرز که به‌محض آماده شدن از صداوسیما پخش خواهد شد.

به گزارش ایلنا از البرز ، سلیمان رستمیان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به تشریح برنامه‌های بزرگداشت اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی در بنیاد البرز پرداخت و گفت: با توجه به شرایط کشور عمده برنامه‌ها با محور تبلیغی و ترویج و به‌صورت مجازی برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به تولید مستند "ردپای سرو" ویژه دیدار سردار سلیمانی با خانواده‌های شهدای مدافع حرم البرز گفت: این مستند به همت خادمان شهدا در بنیاد البرز و همکاری سیمای استان  صورت می‌گیرد که روایتی خواهد بود از دیدار سردار سلیمانی با خانواده‌های معظم شهدای مدافع حرم استان البرز و به‌ محض آماده شدن از صداوسیما پخش خواهد شد.

رستمیان افزود: تولید انیمیشن 3 دقیقه‌ای ویژه کودک و نوجوان برای پخش در صداوسیما و فضای مجازی، تیزرهای استانی، تولید 10 موشین گرافی و برگزاری شب خاطره روایت خانواده‌های شهدای مدافع حرم البرزی از سردار سلیمانی به‌صورت زنده از فضای مجازی و برگزاری مراسم شب‌شعر توسط شاعران بومی و 5 نفر از شاعران ایثارگر از دیگر برنامه‌هایی است که به‌صورت مجازی برگزار خواهد شد.

گلباران گلزار شهدای مدافع حرم

مشاور امور ایثارگران استانداری البرز در ادامه تصریح کرد: جمع محدودی از بسیجیان و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در کنار دیگر مسئولین استان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مزار شهدای مدافع حرم را گل‌باران و بار دیگر با آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید میثاق خواهند کرد.

رستمیان افزود: برگزاری مراسم کوه‌پیمایی بسیجیان، مسابقات فرهنگی و کتاب‌خوانی و دیدار با خانواده‌های معظم شهدای مدافع حرم از دیگر برنامه‌هایی است که با همکاری پایگاه بسیج بنیاد البرز برگزار خواهد شد.

نام گذاری دو خیابام شهر کرج به نام شهدای مقاومت 

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز از نام گذاری دو خیابام به نام شهدای مقاومت در کرج خبر داد و اظهار داشت: با هماهنگی های صورت گرفته با شهرداری و شورای شهر کرج خیابان شهروز کرج و یکی از خیایان‌های محله حصارک کرج به نام شهدای مقاومت شهید«شهروز مظفری‌نیا» و «خسرو سلیمانی» نامگذاری خواهد شد.

وی افزود: اجرای 4 نمایش خیابان با موضوع شهدای مقاومت و با محوریت سردار سلیمانی، طراحی 5پوستر گرافیکی، تجلیل از خانواده های شهدای مدافع حرم در جلسه شورای اداری استان و اجرای تبلیغات محیطی از دیگر برنامه های بزرگداشت اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی است که به همت بنیاد و دیگر دستگاه های اجرایی برگزار خواهد شد.

سردار قاسم سلیمانی بنیاد شهید البرز اولین سالگرد شهادت قاسم سلیمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر