کد خبر: 1017728 A

عصارزاده خبر داد:

مدیر تیم والیبال شهرداری قزوین گفت: وی چونو پنچف پاسور اسبق تیم ملی بلغارستان به عنوان یکی از بازیکنان خارجی به تیم والیبال شهرداری قزوین پیوست.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، محمدابراهیم عصارزاده اظهار کرد: تیم شهرداری قزوین برای حضور قوی‌تر در مرحله برگشت مسابقات لیگ برتر والیبال مردان باشگاه‌های کشور، تغییر در ترکیب تیم و جذب بازیکنان جدید را در دستور کار قرار داد.

 مدیر تیم والیبال شهرداری قزوین اضافه کرد: در این راستا پنچف پاسور اسبق تیم ملی بلغارستان با عقد قراردادی به تیم والیبال شهرداری قزوین پیوسته و مذاکراتی نیز با یک بازیکن خارجی دیگر در حال انجام است.

عصارزاده با اشاره به جذب یک بازیکن داخلی، افزود: جواد حسین آبادی پاسور اراکی تیم والیبال خاتم اردکان نیز به شهرداری قزوین پیوسته است تا نماینده قزوین با این ترکیب، قوی‌تر از گذشته در مسابقات لیگ برتر حضور یابد.

 وی در خصوص خروجی‌های تیم شهرداری قزوین، بیان کرد: پوریا و ‌پیمان نودوزپور لیبرو و پاسور و احد رضایی پاسور تیم شهرداری قزوین با اخذ رضایت‌نامه از این‌ تیم جدا شدند و با امضای قراردادی به تیم‌های دیگر پیوستند.

این مسئول ورزشی با اشاره به آغاز دور برگشت لیگ برتر والیبال مردان، ادامه داد: طبق اعلام کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات فدراسیون والیبال، برنامه هفته نخست دور برگشت مرحله مقدماتی لیگ برتر مردان کشور از روز چهارشنبه دهم دی‌ماه به صورت متمرکز و به میزبانی تهران آغاز می‌شود.

 مدیر تیم والیبال شهرداری قزوین یادآور شد: تیم شهرداری قزوین در هفته نخست دور برگشت و هفته شانزدهم لیگ برتر که از ۱۰ تا ۱۴ دی ماه برگزار می شود، استراحت خواهد داشت.

تیم والیبال مردان شهرداری قزوین در پایان مسابقات دور رفت با ۱۱ امتیاز در رده دهم جدول لیگ قرار دارد.

بلغارستان تیم ملی جدول شهرداری والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر