کد خبر: 1017631 A

شهردار رشت خبر داد:

شهردار رشت گفت: پروژه‌ های عمرانی شهر رشت به زودی وارد فاز عملیاتی می‌ شوند.

به گزارش ایلنا از رشت، سید محمد احمدی، شهردار رشت در جلسه مشترکی که بین شهرداری و نمایندگان قرارگاه خاتم الانبیاء برگزار شد، اظهارداشت: پروژه‌های‌عمرانی شهر رشت به زودی وارد فاز عملیاتی می‌شوند.

شهردار رشت اجرای پروژه ساخت دو تقاطع نیروی دریایی و امام حسین (ع) توسط قرارگاه خاتم الانبیاء را از جمله این پروژه‌های اعلام کرد و بیان داشت: در حال حاضر فاز مطالعاتی اجرای این دو پروژه به پایان رسیده است.

احمدی با تاکید بر ظرفیت‌های بسیار خوب قرارگاه خاتم الانبیاء در اجرای پروژه‌های عمرانی، همکاری مشترک شهرداری و قرارگاه را برای کلانشهر رشت سازنده دانست و تصریح کرد: شهروندان منتظر هستند تا پروژه‌های مهم شهر هرچه زودتر عملیاتی شوند و نتیجه این همکاری‌های مشترک به ثمر بنشیند.

شهردار رشت ساماندهی دو رودخانه گوهررود و زرجوب را از جمله مواردی که وی روی انجام آن تاکید بسیار فراوانی دارد خواند و اذعان کرد: اجرای این پروژه از جمله اولویت‌های شهرداری است که اعضای شورای شهر نیز تاکید زیادی در بحث ساماندهی این دو رودخانه داشته اند.

وی افزود: برنامه‌ریزی‌های ما در مجموعه شهرداری شفاف است و تلاش می‌کنیم بستر‌های توسعه شهر رشت با بهره گیری از تمام ظرفیت‌ها فراهم شود.

شهردار رشت به جلسه هفته گذشته خود با محمد باقر نوبخت معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور نیز اشاره کرد و یادآور شد: رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در این جلسه به ما قول مساعد دادند تا در بحث تخصیص منابع مالی و اعتبارات جهت اجرای پروژه‌های مهم شهر رشت کمک کنند.

وی با تاکید بر اینکه قرار است، هفته آینده جلسه دیگری با حضور استاندار گیلان، نمایندگان مردم گیلان در مجلس و تعدادی از نهادهای استان در تهران با رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار شود، افزود: امیدواریم با حمایت‌های استانی و ملی بتوانیم پروژه‌های مهم کلانشهر رشت را که از جمله مطالبات مهم شهروندان است در موعد مقرر به سرانجام برسانیم.

امام حسین سازمان برنامه و بودجه شورای شهر معاون نیروی دریایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر