کد خبر: 1017620 A

استاندار کرمان:

استاندار کرمان اعلام کرد: وضعیت کرمان هم همانند بسیاری از شهر‌های نارنجی استان شکننده است و متاسفانه از پذیرش مهمانان در استان کرمان معذوریم.

به گزارش ایلنا، استاندار کرمان با بیان اینکه هیچگونه پذیرشی برای مسافر و زائر در استان کرمان وجود ندارد و محدودیت شدید برای برگزاری مراسم‌ها اعمال می‌شود از ارادتمندان سپهبد شهیدحاج قاسم سلیمانی در نقاط مختلف کشور درخواست کرد در ایام سالگرد شهادت سردار دلها به استان کرمان سفر نکنند.

علی زینی‌وند شامگاه سه شنبه ۹دی در آستانه برگزاری سالگرد شهادت سپهبد شهید قاسم سلیمانی از همه دوستداران و دلدادگان سردار دلها خواست تا با توجه به شرایط بیماری کرونا در این ایام به استان کرمان سفر نکنند.

وی با تسلیت ایام فاطمیه و سالگرد شهادت سپهبد شهید سلیمانی تاکید کرد: همه ملت ایران، علاقه مند و دلداده این هستند که سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی مراسمی با شکوه و شبیه تشییع پیکر ایشان برگزار شود، اما محدودیت‌های کرونایی وجود دارد.

استاندار کرمان با اشاره به دیدارش با خانواده شهید سلیمانی گفت: خانواده شهید معزز هم تاکید کردند هرگونه تصمیم گیری در این زمینه به ستاد ملی سپرده شود و ستاد ملی و قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا نیز برگزاری تجمعات در این زمینه را ممنوع کردند.

وی از همه ملت ایران و عاشقان سردار دلها و هم‌استانی‌های درخواست کرد به هیچ وجه در این ایام به کرمان سفر نکنند.

استاندار کرمان تاکید موکد کرد: الان در استان کرمان هیچگونه پذیرشی برای مسافر و زائر وجود ندارد و محدودیت شدید برای برگزاری مراسم‌ها اعمال می‌شود.

زینی ونداعلام کرد: برنامه‌هایی تحت عنوان هفته مقاومت تدوین شده که با فرماندهی سپاه ثارالله و دیگر مسئولان برنامه‌ها هماهنگ شده است تا این برنامه‌ها در قالب فضای مجازی برگزار و بهره‌برداری شود.

وی تاکید کرد:از همه مردم ایران درخواست داریم که از شهرهای مختلف استان و استان‌های کشور در این ایام به کرمان تشریف نیاورند که محدودیت شدید از ورودی استان قائل هستیم و پس از ریشه کنی کرونا ویروس و عادی شدن شرایط برای زیارت مزار شهید سپهبد قاسم سلیمانی به کرمان تشریف بیاورند.

استان کرمان فضای مجازی ملت ایران ویروس تشییع پیکر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر