کد خبر: 1017543 A

معاون اقتصادی استاندار:

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: روند مثبتی برای پرداخت تسهیلات در برخی بانک‌های استان قزوین به واحدهای مختلف تولیدی و صنعتی صورت گرفت که باید این رویه تا پایان سال ادامه داشته باشد.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از قزوین، عیسی قبادی اظهار کرد: پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی تا آخرین روزهای سال باید ادامه یابد و بانک‌هایی که در روند پرداخت تسهیلات کند عمل کرده‌اند باید در این روزهای پایانی جبران کنند.

معاون اقتصادی استاندار بیان کرد: بانک‌ها بر اساس مقررات ابلاغی موظف هستند تا پایان اسفندماه نسبت به پرداخت تسهیلات به متقاضیان و به ویژه واحدهای تولیدی متقاضی اقدام کنند و هیچ توجیهی برای مدیریت بانک‌های استان در تأمین نکردن منابع مالی تولیدکنندگان پذیرفته نیست.

قبادی ادامه داد: ارزشیابی مدیران بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی مرتبط با حوزه تولید، براساس میزان پیشرفت تسهیلات پرداختی خواهد بود.

وی افزود: خوشبختانه بانک‌ها همراهی لازم را در پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی دارند و این تعامل زمینه رونق تولید را فراهم آورده است.

این مسئول یادآور شد: واحدهای تولیدی استان به ویژه واحدهای قدیمی برای فعال ماندن، نیاز به فناوری جدید و به روز دارند که بتوانند در تولید خود فعالیت داشته باشند و این مهم نیازمند همکاری بانک‌های استان است.

استان قزوین چهار هزار واحد تولیدی دارد.

استان قزوین فناوری منابع مالی تسهیلات معاون اقتصادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر