کد خبر: 1017413 A

معاون اداره کل ورزش و جوانان اردبیل خبر داد:

معاون توسعه و منابع اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: ۱۱ پروژه از طریق ماده ۲۷ با اعتبار بیش از 70 میلیار ریال به سرمایه گذار بخش خصوصی واگذار شده است.

به گزارش ایلنا، کاظم شیرین زاده در جلسه ویدئو کنفرانس روسای شهرستان های تابعه استان بر شناخت کامل از ماده 27 و ماده 88 نسبت به واگذاری اماکن ورزشی به سرمایه گذاران و مستاجرین تاکید کرد.

وی افزود: در حال حاظر ۱۱ پروژه از طریق ماده ۲۷ به سرمایه گذاران واگذار شده است که از این ۱۱ پروژه، 6 پروژه سالن شام اسبی، استخر شهید رجایی، سالن شهید رجایی، استخر فجر گرمی، سالن حضرت علی اکبر محله گلمغان و سالن شهدای پارس آباد با اعتباری بالغ بر 23 میلیارد ریال توسط سرمایه گذار هزینه و به بهره‌برداری رسیده است.

معاون توسعه و منابع اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل ادامه داد: ۳ پروژه مجموعه ورزشی استاد شهریار مشکین شهر، سالن فاطمه الزهرای پارس آباد و استخر خلخال یا اعتباری بالغ بر 29 میلیارد ریال توسط سرمایه گذار در حال بازسازی است که تا پایان سال افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

شیرین زاده تصریح کرد: 2 پروژه استخر مشگین شهر و سالن نخستین احمدی هم با اعتباری بالغ بر 22 میلیارد ریال به سرمایه گذار واگذار شده، اما متاسفانه با 3 نوبت فراخوانی که برای سالن شهدای محله نیار انجام گرفته هنوز سرمایه گذاری برای این پروژه اعلان آمادگی نکرده است.

وی در خصوص واگذاری اماکن ورزشی از طریق ماده 88 بیان کرد: از ابتدای سال 99 تعداد 84 مکان ورزشی از طریق این ماده به مستاجرین واگذار شد.

معاون توسعه ، منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل بر اجرای آئین نامه های مالی و معاملاتی هیاتهای ورزشی و اخذ شناسه ملی هیاتهای ورزشی تاکید کرد.

وی ادامه داد: طبق آئین نامه ماده ۱۶ اموال دولتی برای حفظ و حراست از اموال دولتی، نسبت به نصب دوربین های مدار بسته در اماکن و مجموعه های ورزشی 500 میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده است که تاکنون 250 میلیون تومان برای نسب دوربین مدار بسته هزینه شده است که تا پایان سال هم این اقدام انجام خواهد شد.

شیرین زاده عنوان کرد: با توجه به نیاز تعمیر و تجهیز ونوسازی امکن ورزشی شهرستانها نیاز هست که روسای شهرستانها به پیگیری اعتبارات تملک داریی های سرمایه ای شهرستانها از طریق فرمانداران در راستای تعمیر، تجهیز، نگهداری و احدات اماکن ورزشی جدیت بعمل آورند.

بخش خصوصی اردبیل واگذاری به بخش خصوصی پروژه ورزشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر