کد خبر: 1017308 A

نماینده مردم سپیدان و بیضاء خبر داد:

نماینده مردم سپیدان و بیضاء در مجلس گفت: مردم شهرستان های سپیدان و بیضاء در سالهای اخیر به دلیل شرایط سخت خشکسالی خسارت فراوان دیده اند که اختصاص تسهیلات قرض الحسنه و کم بهره می تواند بخشی از مشکلات این عزیزان برطرف کند.

به گزارش ایلنا، محسن علیزاده در دیدار با مدیرعامل بانک ملی افزود: دشمن خبیث با ایجاد جنگ روانی، جنگ اقتصادی و مقابله با پیشرفت علمی، به دنبال ضربه زدن و سست کردن مردم از انقلاب و نظام اسلامی است.

نماینده مردم سپیدان و بیضاء در مجلس گفت: حمایت از تولیدات داخلی موجب رونق بازار، رقابت سازنده، فعال شدن هر چه بیشتر چرخ صنعت، خودکفایی هر چه بیشتر کشور و ایجاد انگیزش سازنده در تولیدکنندگان خواهد شد.

در ادامه مدیرعامل بانک ملی اظهار داشت: بانک ملی با حمایت‌های بی‌دریغ خود از تولید نه تنها توانسته واحدهای تازه تاسیس را به ادامه فعالیت تشویق کند، بلکه بسیاری از بنگاه‌های نیمه تعطیل، تعطیل و یا ورشکسته را نیز به چرخه فعالیت های اقتصادی بازگردانده است.

محمدرضا حسین زاده اظهار داشت: یکی از رسالت‌ها و برنامه‌های مهم بانک ملی پرداخت تسهیلات قرض الحسنه است و در این زمینه موضوع با جدیت دنبال و از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهد شد.

خشکسالی رقابت مشکلات کشاورزان تسهیلات قرض الحسنه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر