کد خبر: 1017166 A

در گفت و گو با ایلنا مطرح شد؛

رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت کاشمر، در خصوص اعتراض برخی از اعضای صنوف قنادان کاشمر و غیب شدن سهمیه ۵۸ تنی روغن قنادان گفت: چنین مطلبی صحت ندارد.

به گزارش ایلنا از کاشمر، برخی از اعضای صنوف قنادیهای کاشمر، طی تماس با دفتر خبرگزاری ایلنا، گلایه خود را از غیب شدن سهمیه روغن تعاونی شهرستان به میزان ۵۸تن که مخصوص این صنف بوده اعلام کردند.

آنها اظهار داشتند: در حالی که به شهرستان های همجوار روغن ۱۶ کیلویی  به نسبت جمعیت و تعداد قنادی های هرشهرستان تحویل شده، کارخانه  از تحویل ۵۸ تن سهمیه اختصاصی شهرستان که وجه آن نیز پرداخت شده خودداری و اعلام داشته که روغنی در کار نیست.

محمدرضا ملکی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت کاشمر نیز در گفت‌وگو با ایلنا با اشاره به اینکه چنین ادعایی صحت ندارد، اظهار داشت: حسب نامه سازمان صمت استان و اختصاص سهمیه جهت صنوف صنعتی به کلیه شهرستان ها و اختصاص سهمیه ۵۸ تنی و معرفی شرکت روغن کشی نوید خلیج فارس به کاشمر با تعیین مباشر و معرفی نماینده اقدام کردیم. 

او ادامه داد: مجدد در نامه ای از سازمان صمت به دلیل عدم توان پاسخگویی و انجام تعهدات شرکت به سایر شهرستان ها و اینکه در اصل این کارخانه تولید روغن نبوده و کارخانه روغن کشی است، از واریز وجه به حساب این شرکت توسط مباشر خودداری کرده و پولی توسط مباشر به این شرکت واریز نشده است.

او در خصوص اختصاص و تحویل گرفتن روغن توسط سایر شهرستان ها گفت: شهرستان هایی که پول را نیز پرداخت کرده اند به دلیل عدم توان شرکت در پاسخگویی و اعتراضات و پیگیری های فراوان حدود ۱۰ درصد سهمیه را جهت آرام کردن متعرضان تحویل داده اند و این شهرستان ها فعلا  پیگیر تحویل الباقی وجه واریزی خود به این شرکت هستند. 

پول خلیج فارس صنعت معدن و تجارت سهمیه روغن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر